1 zł
2 600 000 zł

JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

Nr 447, 2015 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 16.XI.2015. | 447.'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Nr 441/442, dyptyk, 2015 r.

olej/płótno, 38 x 13 cm (każda część)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA | 15./16.10.2015. | 441./442.'

nr 406, 2014/2015

olej, płótno, 43x30 cm
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 25.IX.204/2015 406.

Nr 433, 2015

olej, płótno, 54 x 65 cm sygn. na odwrocie

Nr 439, 2015 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15.IX.2015 | 439.`

NR 437, 2015

olej na płótnie, 50x50 cm

bez tytułu, 2015

akwarela, papier, 27x39 cm
sygn. p.d.: M. JASTRZĘBSKA/2015, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA / 2015. Praca przekazana na Aukcję Charytatywną na rzecz Niepublicznej Szkoły Podstawowej dla dzieci ze spektrum autyzmu - "Przylądek" w Pruszkowie / wrzesień 2015 M.Jastrzębska

Nr 436, 2015 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MAŁORZATA | JASTRZĘBSKA | 21.VIII.2015. | 436.`

Nr 430, 2015 r.

olej/płótno, 43 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 13. VII. 2015. | 430.`

Nr 377, 2015 r.

olej/płótno, 33 x 33 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 19.V.2013. / 22.VI.2015. | 377`

Nr 427, 2015

olej, płótno, 70 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Nr 424, 2015

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Nr 423, 2015 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 23. V. 2015. | 423.`

Nr 410, 2015 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 21. I. 2015. | 410.`

Nr 418, 2015

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

NR417, 2015

olej, płótno, 38 x 30 cm

Nr 415

olej, płótno, 38 x 30 cm,
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim 2015

Nr 409, 2015 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 13. I. 2015. | 409.`

Nr 416, 2015

olej, płótno, 38 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Nr 412, 2015 r.

olej/płótno, 70 x 30 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 24. II. 2015. | 412.`

liczba obiektów: 123