PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Martwa natura z kwiatami w wazonie
olej, płótno, 78 x 51,5 cm;
sygn. p.d.: Ign Pieńkowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Pejzaż z oraczem i krakowskimi Bielanami w tle
olej, deska, 19 x 30,5 cm;
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
KWIATY W GLINIANYCH WAZONACH, ok. 1910
olej, płótno,
60.5 x 73.5 cm
sygnowany l.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 96 x 71 cm
sygnowany p. d.: `I. Pieńkowski`
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Przy kołowrotku i przy książce
olej, płótno, 61 x 56,5 cm; sygn. p.d.: I. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno,
81 x 65,5 cm;
sygn. p.g.: Ign. Pieńkowski;
na odwrocie: nalepka wystawowa z TZSP w Warszawie (?) z 6.III. 1933 (nr 24986)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, wym.: 90 x 71 cm
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno dublowane,
95,5 x 84,5 cm;
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płyta;
36 x 30,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 36,5 x 47 cm
sygn. p.g.: "Ign. Pieńkowski"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura; 69,5 x 49 cm;
sygnowany po lewej stronie u góry: I. Pieńkowski; na odwrocie dwie nalepki: 688 Autor Pieńkowski Ignacy | Tytuł Prymule Rodzaj dzieła ol | Cena Własność Data nadesłania 24 IV 1923, na drugiej napis: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych | Poznań Plac Wilhelmowski 18. | Reg. Obrazów nr. bież.: 158 | Nazwisko artysty: Ign. Pieńkowski | Tytył obrazu (dzieła): Kwiaty II. Primule | Cena sprzedaży: zł
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 59,5 x 74 cm; sygn. l.d.: Ign.Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)