1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Ananas na Placu Zamkowym (2012)

sygn. dat. p.d. i na odwrociu
akwarela, tempera, papier
46x27.5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kapusta (2012)

sygn. dat. p.d. i na odwrociu
akwarela, tempera, papier
46x27.5 cm

Czarne Tulipany, 1991 r.

olej/płótno, 114,5 x 147 cm
sygnowany i datowany p.d.: '1991 | E.DWURNIK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '1991 | E.DWURNIK | NR: IX.591. [1620] | =CZARNE TULIPANY’

Chrystus na kolumnie, 1980 r.

olej/płótno, 73,5 x 54 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'E.D. 80.' oraz opisany p.g.: 'CHRYSTUS NA KOLUMNIE'

Kraków. ul. Zwierzyniecka, 1997 r.

akwarela, 45,5× 55 cm

BIAŁE TULIPANY, 2018

akryl na płotnie, 30 x 30 cm

Luca/Luka, 2015

akryl, płótno, 114 x 146 cm

Amsterdam, 2018

akryl, płótno, 73 x 100 cm

50 lat rewolucji z cyklu Kraków, 1967

ołówek na papierze, 30 x 40 cm, w ramie 40 x 59 cm

Wesołych Świąt - Galeria GP, Desa

tusz/papier, 20 x 14 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'E.D.'

Wesołych Świąt - husarz

tusz/papier, 20 x 14,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'E.D.'

Sosny, 2018 r.

olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

Koszmarny sen, 2014 r.

akwarela, tempera, papier, 55 x 46 cm,
sygn. i dat. p.d.:2014/E. DWURNIK, opisany l.d.: KOSZMARNY SEN

Wieliczka, 2016 r.

akwarela, tempera, papier, 40,5 x 50, 5 cm,
sygn. p.d.: E. DWURNIK, powyżej dat.: 2016, u dołu: WIELICZKA, na odwrocie autorski opis pracy

Nikifor-dwurnik (para), 2017 r.

akwarela, tempera, papier, 19 x 25, 5 cm,
sygn. na dole, na środku: E. DWURNIK

Nikifor-Dwurnik (oczy), 2017 r.

akwarela, tempera, papier, 25,5 x 19 cm,
sygn. śr.d.: DWURNIK

Ten naród powierzam Chrystusowi-Panu przyszłego wieku..., 1981 r.

tusz, flamaster, papier, 57 x 48 cm,
sygn. p.d.: pieczęć E. Dwurnik 81, E.D.

Cytrynka, 2012 r.

akwarela, papier, 29,5 x 21 cm,
sygn., dat. i opisany u dołu: CYTRYNKA E.DWURNIK 2012, l.g.: 12

ŻÓŁTE TULIPANY, 2018

olej na płótnie, 30 x 30 cm

Plac Trzech Krzyży, 2017 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 | E. DWURNIK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2017 | E. DWURNIK | "PLAC TRZECH KRZYŻY" | NR: XI - 767 - 6752'

liczba obiektów: 1062