POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
cena wywoławcza: Wykup abonament
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
Pejzaż z okolic Neapolu, 1898 r.
olej, płótno, 70 × 128 cm
sygn. i dat. l. d.: S. Popowski. 98
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej, płótno, 67 x 53 cm, sygn. p.d.: STEF.POPOWSKI
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej, płótno, 65 x 120 cm,
sygn. i dat. l.d.: STEF. POPOWSKI 1915,
na odwrocie nalepka wystawowa z opisem i tytułem obrazu
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej, płótno, 65 × 118 cm
sygn. l. d.: STEF. POPOWSKI
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej na desce fazowanej,
31,2 x 21,2 cm
sygnowany p.d. "S. Popowski/ 91”
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej/płótno, 122,5 x 189,5 cm
sygnowany i datowany: l.d.: `STEF. POPOWSKI M.C.M.I.V`
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej, płótno, 54 x 79 cm;
sygn. i dat. p. d.: STEF. POPOWSKI / 1930
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej/płótno, 122,5 x 189,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `STEF. POPOWSKI M.C.M.I.V`
Estymacja 80 000 - 120 000 zł
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej na desce fazowanej,
31,2 x 21,2 cm
sygnowany p.d. "S. Popowski/ 91"
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej na desce fazowanej,
31,2 x 21, 2 cm
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej na desce fazowanej,
31,2 x 21, 2 cm
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej na płótnie,
54 x 79 cm
sygnowany p.d. "STEF. POPOWSKI /1930"
Na krośnie, kredką, tytuł obrazu
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej, płótno, 111 x 173,5 cm;
sygn. l.d. Stef. Popowski
na odwrocie nalepki: wystawowa (Zachęty?) z nr 19999, tytułem "Po burzy", datą nadesłania: 3. VI. 1912;
oraz nalepka z napisem: Maria Bronisława Kondratowiczowa / Jerozolimskie 59
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej, płótno, 111 x 173,5 cm;
sygn. l.d. Stef. Popowski
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej/tektura, 34,8 x 46 cm
sygnowany p. d.: `STEF. POPOWSKI`
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej, płótno,
94 x 113 cm
Na odwrocie stara nalepka Salonu Sztuki Stefana Kulikowskiego w Warszawie z nazwiskiem autora, tytułem obrazu Noc księżycowa i jego ceną równą 250 rubli.
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
Akwarela na podrysie ołówkowym, papier naklejony całą powierzchnią na tekturę;
33 x 24,7 cm
Sygnowany ołówkiem l. d.: S.POPOWSKI | 05
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej, dykta;
36 x 56 cm;
na odwrocie napis: 14 | Stefan Popowski | "Zachód słońca" - szkic olejny
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
Kalka przyklejona w narożnikach do papierowej podkładki, pędzel, pióro, tusz;
28 x 17,6 cm; na podkładce pod rysunkiem napis (autorski ?)
ołówkiem: po lewej: Roma - Tybre (sic) - San Angelo;
po prawej sygnatura (?): St. Popowski
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej, płótno dublowane, 62 x 78,5 cm;
sygn. l.d. - STEF. POPOWSKI. 1932.
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
POPOWSKI Stefan (1870 - 1937)
olej na tekturze, 42,5 x 70,5 cm, sygnowany l.d. "St.Popowski"