1 zł
2 600 000 zł

DILL Ludwik (1848 Gernsbach - 1940 Karlruhe)

Łodzie

olej, płótno, 92 x 74 cm
sygn. p. d.: L. DILL

cena wywoławcza: Wykup abonament

Łodzie

olej, płyta, 52 × 75 cm
sygn. u dołu: L.DILL

Łodzie

olej, płótno, 92 x 74 cm
sygn. p. d.: L. DILL

Łodzie

olej, płótno, 59 x 78 cm
sygn. u dołu: L.DILL

Na bagnach

olej, karton, 72 × 92 cm
sygn. p. d.: L. DILL

Łodzie

olej, płyta, 50 × 73,5 cm w świetle oprawy
sygn. u dołu: L.DILL

Drzewa na podmokłej łące

olej/karton, 72 x 92 cm
sygnowany p.d.: L. DILL'

Drzewa

olej, płyta, 35 × 50 cm
sygn. p. d.: L. DILL

Łodzie

olej, płyta, 47 × 62 cm
sygn. u dołu: L.DILL

Drzewa na podmokłej łące

olej/tektura, 72 x 92 cm
sygnowany p.d.: L. DILL`

Łodzie

olej, płyta, 46,5 × 62 cm
sygn. u dołu: L.DILL

Estymacja: 15000 - 20000 zł

Łodzie

olej, sklejka, 64 × 84 cm w świetle ramy
sygn. u dołu pośrodku: L.DILL

Estymacja: 18 000 - 21 000 zł

Drzewa

olej, płyta, 35 × 50 cm
sygn. po prawej dół: L. DILL

Estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Drzewa na podmokłej łące

olej/karton,
72 x 92 cm
sygnowany p. d.: `L. DILL`

Łodzie w lagunie

olej/płótno, 54 x 73 cm
sygnowany śr. dół: `L. DILL`

Drzewa na podmokłej łące

olej/karton, 72 x 92 cm
sygnowany p. d.: `L. DILL`

Drzewa na podmokłej łące

olej/karton, 72 x 92 cm
sygnowany p. d.: `L. DILL`

Łodzie rybackie w Wenecji

olej, płótno, 66,5 x 49 cm;
sygn. po środku: L. DILL.
Na odwrocie reprodukcja katalogowa obrazu z tytułem.

Łodzie rybackie w lagunie po deszczu

olej/płótno, 97 x 147 cm
sygnowany dół śr.: `L. DILL`
na odwrocie: "No 689 L. Dill Venet.
Fischerboote. Lagune nach dem Regen"

Łódź rybacka w porcie w Wenecji

olej/deska, 48 x 56 cm
sygnowany u dołu: `L.DILL.`

Łódź w porcie

olej/płótno, 66 x 49 cm
sygnowany u dołu: `L. Dill`

liczba obiektów: 21