POLSKA Agnieszka (ur. 1985)
ink-print, papier, 40 x 30 cm, edycja 3/5 +1 AP, sygn. naklejką autorska na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLSKA Agnieszka (ur. 1985)
Bez tytułu (Kalendarz), 2008 r.
kredka/papier, 32 x 44 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Agnieszka Polska 2008’
POLSKA Agnieszka (ur. 1985)
rysunek na papierze, 32 x 44 cm, sygn. tył, lewy górny róg‚ Agnieszka Polska 2008
POLSKA Agnieszka (ur. 1985)
animacja filmowa, DVD, czas trwania: 6 min 12 s,
sygnowany, datowany i opisany na płycie: `Agnieszka Polska | The Calendar | DVD 2008 | EXHIBITION / ARCHIVAL COPY 1/5 | Polska`
- "Mikroutopie codzienności. Wystawa prac z kolekcji CSW Znaki Czasu w Toruniu", Toruń, październik 2013 - styczeń 2014
- "Kalendarz", wystawa indywidualna, Art Agenda Nova, Kraków, 6.06-31.07.2008
POLSKA Agnieszka (ur. 1985)
kredka/papier, 32 x 44 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` ``Bez tytułu (Kalendarz)`` | Agnieszka Polska 2008 | [sygnatura]`
- "Agnieszka Polska. Kalendarz``, wystawa indywidualna, Galeria Nova, Kraków, 6 czerwca -31 lipca 2008
POLSKA Agnieszka (ur. 1985)
fotografia czarno-biała/ lambda, 16x12 cm, , ed.13/24
sygn.
POLSKA Agnieszka (ur. 1985)
Rzeźba/plastik, 22 x 22 x 17 cm
POLSKA Agnieszka (ur. 1985)
fotografia
24x15 cm
AP (5+1)
POLSKA Agnieszka (ur. 1985)
AP/5
fotografia/papier
38 x 25 cm
POLSKA Agnieszka (ur. 1985)
AP/5
fotografia/papier
38 x 25 cm