PIOTROWSKA Agnieszka (ur. 1985)
olej/płótno, 70 x 90 cm
na odwrociu sygnowany znakiem autorskim
cena wywoławcza: Wykup abonament
preparaty medyczne, bibuła japońska na płótnie
34 x 40 cm
sygn. p/d.: 03220413
preparaty medyczne i bibuła japońska na płótnie, 34 x 40 cm, 2013
161x35x7 cm / obiekt, drewno brzozowe, technika własna
Sygnatura na odwrocie
Element z instalacji site-specific prezentowanej w Galerii Szara w Katowicach w ramach wystawy Zaczyn.
węgiel leczniczy, bibuła japońska, na płótnie lnianym, 34 x 40 cm, 2013
preparaty medyczne/płótno, 34 x 40 cm
olej/płótno, 70 x 90 cm