1 zł
2 600 000 zł
/51

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Sonia, 1973 r.

litografia, papier, 68,5 × 47,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: Lebenstein. 73, opis. ołówkiem śr. d.: „Sonia”, p. d.: Epreuve d’artiste
próbna odbitka artysty, poprzedzająca właściwy nakład

cena wywoławcza: Wykup abonament

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Intermezzo, 1993 r.

olej/płótno, 130 x 97 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Lebenstein 93'
opisany na blejtramie na odwrociu: 'INTERMEZZO'

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Obelisk, 1985 r.

litografia, papier, 49,5 × 31,5 cm (odcisk płyty),
70 × 50 cm w świetle ramy
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Lebenstein 85
oraz l. d.: 55/75

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Kobieta ze sfinksem, 1985 r.

litografia, papier, 49,5 × 32 cm (odcisk płyty),
69 × 48,5 cm w świetle ramy
oraz l. d.: 28/75

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

WIDOK Z OKNA, 1955-56

Tusz, papier milimetrowy; 58 x 36 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem l.d.: Lebenstein 1955-56?

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

POSTAĆ SIEDZĄCA, 1956

Tusz, ołówek, akwarela, papier milimetrowy; 57 x 38 cm
Sygnowany p.d.: Lebenstein 1956 ?

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

POSTAĆ PRZY OKNIE, 1955

Tusz, ołówek, akwarela, papier milimetrowy; 29 x 36,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.; Lebenstein 55 r.; u dołu ołówkiem: 36 x 18

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Jeźdźcy Apokalipsy, 1985

litografia barwna, papier; 30 x 50 cm (wymiar kompozycji), 50,5 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. ołówkiem pod kompozycją: Lebenstein 85, opisana l. d.: XXIX/L.

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Kompozycja z obrazem

litografia, papier; 33.3 x 24 cm;
sygn. u dołu ołówkiem: Lebenstein;
l. d.: 46 /100 [odbitka nr 46 z nakładu liczącego 100 prac].
Dołączony certyfikat z DA Agra-Art, dat. 25. 04. 2017.

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

BARBE ASSYRIENNE (ASYRYJSKA BRODA), 1961

olej, płótno
116,5 x 47,5 cm
sygn. l.d.: LEBENSTEIN 61
sygn. na odwrocie na płótnie l.g.: Lebenstein | 1961 | Barbe assyrienne | 100 x 50 | huile
śr.g.: Lebenstein | 1961 | „Barbe assyrienne“
na górnym krośnie data: 1961 oraz zamazane napisy
na odwrocie na krosnach nalepki:
– nalepka transportowa ART TRANSIT S.A. z danymi obrazu;
– CBWA Zachęta z danymi obrazu;
– Expo Zachęta | Varsovie | 4/32/N0

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

SALLE D’ATTENTE II (POCZEKALNIA II), 1989

olej, płótno
73 x 100 cm
sygn. p.d.: Lebenstein 89
na odwrocie na płótnie sygnatura: Lebenstein | „salle d’ attente II“ | 1989
sygnatura powtórzona na górnym krośnie po lewej ołówkiem: Lebenstein 1989 „Salle d’attente „II“
na odwrocie na krośnie nalepki:
– CBWA Zachęta z danymi obrazu i nr kat. 131;
– Expo Zachęta | Varsovie | 1/32

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Weduta z potworami (1985)

sygn. dat. p.d.
sucha igła (2/14)
19.8x66.8 cm

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

W OAZIE, 1988 r.

gwasz, akwarela/papier, 67 x 49 cm
sygnowany i datowany p.d.: Lebenstein 88

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Figura osiowa nr 95, 1960 r.

olej/płótno, 80 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'LEBENSTEIN 60'
opisany na blejtramie 'Fig. Ax. - 95'
na odwrociu zachowana fragmentarycznie nalepka galeryjna

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Figura osiowa

olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: LEBENSTEIN; opisany na odwrocie na płótnie: 11.

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Ciężar myślenia

pastel, tusz, piórko, gwasz, papier; 36,5 x 32,5 cm;
na odwrocie napis: BTR (dwa pozostałe wyrazy nieczytelne) / 3337 / 1516 / 4858

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Głowy, 1971

długopis, papier; 26 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71.

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Folwark zwierzęcy, 1974

litografia barwna, papier, 64 x 45 cm,
opisana u dołu ołówkiem: Lebenstein74, 55/100

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Zuzanna i starcy, 1974

litografia, papier, 42 x 32 cm,
opisana u dołu ołówkiem: Lebenstein74, 38/100

LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Apokalipsa, 1985

litografia, papier, 50 x 30 cm,
opisana u dołu ołówkiem: Lebenstein85, 69/150

/51
liczba obiektów: 1012