1 zł
2 600 000 zł
/5

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

SIGN LXX, 1978 r.

akryl/płótno, 84 x 84 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Roman Artymowski | Sign LXX | 1978 | acrylic | 84 x 84 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

LANDSCAPE LII,1976 r.

akwarela, collage/papier na tekturze, 64 x 44,4 cm
sygnowany i datowany oł. p.d.: RArtym 76
na odwrocie, na podklejonym bristolu opisany oł.: ROMAN ARTYMOWSKI | LANDSCAPE LII, 1976 | WATER – COLOUR - COLLAGE 65 X 44 cm

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

olej, płótno; 70 x 51 cm.
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Portret mężczyzny - Autoportret (?), 1945

olej, sklejka; 58,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: "ŻONIE" / R.A. IV. 45.

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Kompozycja z fakturą VII, 1962

olej, aplikacja, płótno; 89 x 54 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI / KOMPOZYCJA Z FAKTURĄ VII / 1962.

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

SIGN LXXII, 1978 r.

akryl/płótno, 84 x 84 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI | SIGN LXXII | 1978 | ACRYLIC | 84 X 84 cm

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Pejzaż LXXXXVI, 1985 r.

akryl/płótno, 100 x 82 cm (dł. całk.:)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ROMAN ARTYMOWSKI | PEJZAŻ LXXXXVI, 1985 | AKRYL | 100 x 82'
na odwrociu papierowa nalepka z opisem obrazu

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Pejzaż CXLI, 1985 r.

akwarela, kolaż, technika własna/papier, 66 x 46 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'RArtym 85'
na odwrociu oprawy opisany ołówkiem: 'ROMAN ARTYMOWSKI | Pejzaż CXLI, 1985 | akwarela - collage | 66 x 48 cm'

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Pejzaż pesymistyczny IV, 1989 r.

akwatinta, papier, 49 x 39 cm (arkusz), sygn. i dat.p.d.: Rartymowski. 1989, opisany l.d.: Pejzaż pesymistyczny IV, akwatinta 5/15

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Pejzaż pesymistyczny V, 1989 r.

akwatinta, papier, 49 x 39 cm,
sygn. i dat. p.d.: Rartymowski 1989, opisany l.d.: Pejzaż pesymistyczny V, akwatinta 5/15

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Pejzaż LXXXV, 1984 r.

akryl/płótno, 41 x 27,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ROMAN | ARTYMOWSKI | PEJZAŻ LXXXV, | 1984 | AKRYL/PŁ'

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

technika graficzna, papier żeberkowy, cynobrowy;
46,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout).

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Kręgi I, 1968

olej, płótno; 87 x 68 cm;
opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI, 1968 / olej / „KRĘGI”.

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

POŁUDNIE X, 1970 r.

akwarela, collage/papier na tekturze, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Południe X, 1970 | akw. coll. | 40 x 40 | w kółku nr 157

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Kompozycja (1963)

sygn. dat. na odwrociu
akwarela, papier
35.5x26.5 cm

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Ptak, 1958 r.

technika mieszana/deska, 11 x 19 cm
opisany na odwrociu: '361 | Roman Artymowski 1958 | Ptak 11X17'

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

inna/papier, 46,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout)

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Kompozycja wertykalna

akwarela/papier, 35 x 26 cm (w świetle passe-partout)

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

akwarela/papier, 21 x 27 cm (w świetle passe-partout)

ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)

Kompozycja czerwona

akwarela/papier, 15 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)

/5
liczba obiektów: 96