1 zł
2 600 000 zł

MIODUSZEWSKI Jan (ur. 1974, Warszawa)

Ruiny i kwiat, 2018 r.

akryl, listwy/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Mioduszewski 2018 | RUINY I KWIAT’ oraz pieczątka Fabryka Mebli

cena wywoławcza: Wykup abonament

Lustro, 2016

olej na płycie MDF, 50 x 29 cm
(obraz kształtowany, na odwrocie sygnatura i pieczęć autorska „Fabryka Mebli”)

Egipt pod Halą Mirowską, z cyklu: Maski i twarze, 2018

olej, akryl, sklejka, listwy, płyta hdf, płótno; 46 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: maj 2018 / Mioduszewski / EGIPT POD HALĄ MIROWSKĄ oraz prostokątny stempel: Fabryka Mebli.

Josef Hoffmann Cabaret Fledermaus chair by Furniture Factory , N° 1, 2011 r.

akryl/płyta, 78 x 49,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '[pieczęć autorska] | Mioduszewski 2011'

Bukiet Josefa Gočára, 2017 r.

olej/płótno, 200 x 135 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Mioduszewski | sierpień 2017' oraz pieczęć: Fabryka Mebli

akryl/płyta, 78 x 49,5 cm

Pod stołem (neurony lustrzane), 2016

olej na płótnie, fragment mebla, 100 x 81 cm
sygn. i opisany na odwrocie

Plus, 2016

olej, płyta MDF, 27x 34 cm
opisany na odwrocie: "+" Mioduszewski 2016 oraz pieczęć" Fabryka mebli

Boa, 2015 r.

olej, akryl/aluminium, 59 x 72 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mioduszewski | 2015 | BOA' oraz naklejka autorska: 'Fabryka | Mebli'

Dwie deski, 2014

akryl, listwy, papier, 30x40 cm
sygn. na odwrocie, pieczęć autorska Fabryka Mebli

Grając z Renoirem 2, 2012

kolaż, papier; 42 x 29,7 cm;
sygn., dat., opis (ołówkiem) i pieczątka autorska na odwrocie

Ręka (wg. Szczepkowskiego), 2013

tempera/olej/płótno, 24x30 cm (27,5x20,5 cm wewnątrz malowanej ramki)

Estymacja: 1500 - 1900 zł

PETER SHIRE BRAZIL SIDE TABLE by FURNITURE FACTORY Hommage ŕ MEMPHIS MILANO on the occasion of its 30th birthday, 2012 r.

akryl/podłoże kształtowane (płyta MDF), 76 x 108 cm (drewnienia skrzynia, w którą opakowany jest obiekt)
na odwrociu sygnatura oraz pieczęć autorska

estymacja: 4 000 - 9 000 zł

Wnęka, 2007

olej na płycie MDF, 110 x 28 cm,
sygn. na odwrociu, napis: "Praca dedykowana na aukcję charytatywną dla Profesora Zygmunta Januszewskiego"

Charles & Ray Eames DAR By Furniture Factory, 2010

tempera, olej, płyta MDF, stalowa konstrukcja spawana, 82 x 66.5 cm
sygn.. na odwrocie

Fabryka Mebli, 2008 r.

Deski, tempera i okleina drewnopodobna/papier
50 x 70 cm
sygn.

Na rogu, 2010 r.

akryl na płycie mdf,
94,5 x 52 cm,
sygn.

Deska

tempera, olej, złocenia, płyta mdf;
22,5 x 97 cm
sygn. na odwrocie: Jan Mioduszewski

obraz z cyklu Fabryka mebli pt. Szafka kuchenna ciemna, 2008

olej i tempera na płycie MDF
107x100 cm

liczba obiektów: 23