1 zł
2 600 000 zł
/3

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Kościól Mariacki w Krakowie, 1934 r.

olej, tektura, 39,5 x 29 cm,
sygn. i dat. p.d.: Henryk Dietrich / 1934

cena wywoławcza: Wykup abonament

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Ulica Sienna

Olej, tektura, 71 x 50 cm,
sygn. l.d.: Henryk Dietrich 1929.

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Wnętrze gabinetu, 1934

olej, tektura, 39,5 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: Henryk Dietrich 1934 (ołówkiem).

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Kraków ulica Sienna, 1937

olej, tektura, 69,5 x 49,5 cm,
sygn. p.d.: Henryk Dietrich 1937.
Na odwrocie drukowana nalepka Zawodowego Związku Polskich Artystów Plastyków w Krakowie z tekstem atramentem: H. Dietrich / Kraków / ul. Sienna / olej; drukowana nalepka Instytutu Propagandy Sztuki z tekstem atramentem: Henryk Dietrich / Kraków ul. Sienna / Podpis autora Henryk Dietrich.

*opłata droit de suite

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Kościół w małym miasteczku, 1937

olej, tektura; 30 x 39,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Henryk Dietrich 1937;
na odwrocie powtórzona sygnatura: Henryk Dietrich (ołówkiem).

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Pejzaż z rzeką, 1920

Olej, tektura; wym.: 48 x 65 cm; sygn. oł. l.d.: HDietrich / 1920.

DIETRICH Henryk (1889-1948)

STUDIUM DRZEW, 1921

olej na tekturze, 10 x 23,5 cm,
sygnowany i datowany l.d. "Henryk Dietrich 1921".

DIETRICH Henryk (1889-1948)

KOŚCIÓŁ MARIACKI W KRAKOWIE

Olej, tektura, 39,5 x 29 cm,
sygn. i dat. p.d.: Henryk Dietrich 1934.

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Pejzaż z drzewami

olej/tektura, 24 x 32 cm
sygnowany l.d.: 'H. Dietrich'

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Łódź na morzu, 1933 r.

olej/tektura, 50 x 39,5 cm
sygnowany i datowany śr.d.: `Henryk Dietrich 1933`

DIETRICH Henryk (1889-1948)

PEJZAŻ, 1929

Olej, tektura; 70 x 49 cm
Sygnowany l.d.: Henryk Dietrich | 1929
Na odwrocie trzy naklejki: 1) cyfra 13; 2) ZWIĄZEK ARTYSTÓW PLASTYKÓW W KRAKOWIE PL. Św. DUCHA 5. "DOM ARTYSTÓW" Data przyjęcia: 27/ II 31; 3) Autor: Henryk Dietrich | Pejzaż | ol. | FBD.

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Kościół Mariacki w Krakowie, 1934

olej, tektura; 39,5 x 29 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Henryk Dietrich. 1934.

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Kopiec Kościuszki

olej, tektura; 24 x 31,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Dietrich

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Pejzaż leśny

olej, tektura, 24 x 31,5 cm,
sygn. p.d.: H Dietrich

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Droga wsród drzew

olej, tektura, 23 x 32 cm,
sygn. p.d.: H Dietrich

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Pejzaż z drogą, 1920

Olej, tektura; 48 x 64 cm
Sygn. l.d. H.Dietrich

Estymacja: 20 000 - 23 000 zł

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Kościół Św. Katarzyny w Gdańsku

olej, deska;
40 x 30 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Henryk Dietrich.

DIETRICH Henryk (1889-1948)

TRYPTYK - PORTRET RODZINNY, 1923

Olej, tektura;
41 x 31,5 cm; 32 x 23 cm; 32 x 23 cm
Sygnowany śr. kwatera p.d..: H. Dietrich 1923; l. kwatera l.d.: H. Dietrich 1923; p. kwatera p.d.: H. Dietrich
Na odwrocie stemple: na bocznych kwaterach owalny: R. Aleksandrowicz Kraków Basztowa 12, na środkowej okrągły: R. Aleksandrowicz Kraków Basztowa 12 oraz 6 H. Schmüncke & Co

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Monmartre

olej na tekturze,
31 x 23,3 cm,
sygn. l.d.: Paris Monmartre Henryk Dietrich 1931

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Paryż

olej na tekturze,
30 x 22,5 cm,
sygn. p.d.: Henryk Dietrich, l.d.: Paris

/3
liczba obiektów: 55