1 zł
2 600 000 zł
/3

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Góralskie zaloty

olej, płótno; 80 x 61 cm;
sygn. p. d.: Sylw. Saski.

cena wywoławcza: Wykup abonament

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

PEJZAŻ TATRZAŃSKI - WIDOK NA KOSZYSTĄ I WOŁOSZYN, 1926

Olej, płótno; 56 x 96 cm
Sygnowany p.d.: Sylw. Saski | 1926.

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

PORTRET MĘŻCZYZNY, 1896

Olej, płótno; 50,5 x 40,5 cm
Sygnowany p.d.: Sylw. Saski 1896 / Monachium
Na odwrocie nalepka wystawowa krakowskiego salonu Kazimierza Wojciechowskiego z 1942 r z opisem pracy

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Akt, 1930

olej, płótno; 44 x 33 cm;
sygn. i dat. l. g.: Sylw. Saski 1930.

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Tkaczka

olej, płótno; 65 x 96cm
sygn.p.d.: Sylw.Saski

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Olej, płótno; 56 x 96 cm

*opłata droit de suite

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

KOLIBY NA HALI, 1928

Olej, płótno; 57 x 90 cm
Sygnowany p.d.: Sylw. Saski | 1928.

*opłata droit de suite

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Kabalarka, przed 1941 r.

olej, płótno, 58 x 81 cm
sygn. p. d.: Sylw. Saski
na odwrocie naklejka z krakowskiego salonu dzieł sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z opisem pracy

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

W pracowni szewskiej

olej, płyta pilśniowa; 31 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sylw. Saski.

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

PORTRET CHŁOPCA, 1930

Olej, płótno; 44,5 x 35 cm
Sygnowany p.d.: Sylw. Saski | 1930
Na odwrocie pieczęcie: ISKRA&KARMAŃSKI / KRAKÓW
Na 159 aukcji Domu Aukcyjnego Ostoya oferowany był pendant do tego obrazu, portret dziewczynki.

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Kobieta z kurą, 1937 r.

olej/sklejka, 49 x 39 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Sylw. Saski | 1937'

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Potok górski , 1925 r.

olej/płótno, 64 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Sylw Saski | 1925'

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

PORTRET TERESKI, 1930

Olej, płótno; 45 x 35 cm
Sygnowany l.g.: Sylw. Saski | 1930

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Rozmowa

olej, płyta, 70 × 101 cm
sygn. p. d.: Sylw. Saski

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

DZIEWCZYNA z BRONOWIC, 1921

olej na tekturze, 52,5 x 37,5 cm,
sygnowany i datowany p.g.
"Sylw Saski 1921"

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Olej, płótno; 56 x 96 cm

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

KOLIBY NA HALI, 1928

Olej, płótno; 57 x 90 cm

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Górale

olej, płótno, 90 × 134 cm
sygn. i dat. p. d.: Sylw. Saski/1933

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Dziewczynka z koszykiem, 1930 r.

olej, płótno, 76 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: Sylw. Saski/1930

SASKI Sylweriusz (1863-1954)

Głowa dziewczyny

sygn. l.d.
olej, płótno
45x35 cm

/3
liczba obiektów: 46