1 zł
2 600 000 zł

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Pojazd

1973
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier
26,7 x 26,7 cm
sygn. i dat. na odwrociu: „POJAZD | WARSZAWA 1973 | Krzysztof Wodiczko”
vintage print
oprawa: passe-partout, drewniana rama, szkło

cena wywoławcza: Wykup abonament

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Hauptbanhof, Stuttgart

1983/2010
odbitka lambda, papier
45 x 30 cm
sygn., dat., na naklejce na tylnym obramieniu: Krzysztof Wodiczko 1983/2010
ed. 5/6
oprawa: passe-partout, czarna, drewniana rama, szkło

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Pojazd, 1973 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 26,7 x 26,7 cmsygnowany i opisany na odwrociu

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Pojazd

1973
Odbitka żelatynowo-srebrowa, wym. 26,7 x 26,7 cm; w oprawie (drewniana rama, szkło)
Sygn. i dat. odwrocie
Vintage print

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Pojazd

1973
Sygn. i dat. odwrocie
Vintage print

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Linia jako teoria, obiekt, rzeczywistość, wizerunek

1976
fotografia, odbitka żelatynowo - srebrowa, papier, 16,2 x 24 cm
sygn. i dat. na naklejce na tylnym obramieniu
vintage print

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Hauptbanhof, Stuttgart

1983/2010
fotografia, papier 45 x 30 cm
sygn., i dat. na naklejce na tylnym obramieniu
edycja 5/6

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

AT&T Long Lines Building, Nowy Jork

1984/2010
fotografia, papier, 30 x 45 cm
edycja 5/6

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Autoportret narożny

1974
realizacja zdjęć użytych w pracy: Jan Flajszman
fotografia naklejona na bibułę, w dwóch częściach:
132 x 38 cm (lewa strona); 138 x 49 cm (prawa strona)
vintage print
certyfikat podpisany przez artystę

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Confederation Centre of the Arts, Charlottetown, Wyspa Księcia Edwarda, Kanada

1981/2010
fotografia,30 x 45 cm
ed. 5/6
sygn., dat. na naklejce na tylnym obramieniu

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Allegheny County Memorial Hall, Pittsburgh, 1986

1986/2010
fotografia,30 x 45 cm
ed. 5/6

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

The Homeless Projection 2, Soldiers and Sailors Civil War Memorial, Boston, 1986-1987/2010

fotografia czarno-biała, wydruk atramentowy pigmentowy, papier barytowy Hahnemuhle, 56 × 41 cm; sygnowana; wydruk autorski, nakład: 1/5 life-time print

WODICZKO Krzysztof (1943r.)

Drabina

technika mieszana, papier, 34 x 27 cm
dedykacja i sygn. p.d.: RYSZARDOWI WINIARSKIEMU / KRZYSZTOF WODICZKO

liczba obiektów: 13