PRESSER Josef (1907 - 1967)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRESSER Josef (1907 - 1967)
tech. mieszana, papier, 23 x 32 cm,
sygn. p.d.: Presser
PRESSER Josef (1907 - 1967)
technika mieszana, papier, 50 x 40 cm w świetle oprawy,
sygn. p. d.: Presser
PRESSER Josef (1907 - 1967)
gwasz, ołówek, pastel/papier, 29,5 x 22 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Presser'
PRESSER Josef (1907 - 1967)
PRESSER Josef (1907 - 1967)
gwasz, ołówek, papier; 43,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Presser.
PRESSER Josef (1907 - 1967)
akwarela, kredka/papier, 50 x 36,5 cm
PRESSER Josef (1907 - 1967)
tech. mieszana, papier, 34 x 44 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Presser
PRESSER Josef (1907 - 1967)
PRESSER Josef (1907 - 1967)
akwarela, gwasz/papier, 43,5 x 29 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Presser'
PRESSER Josef (1907 - 1967)
litografia, papier, 30 x 22 cm w świetle passe-partout, sygn. l.g.: Presser
PRESSER Josef (1907 - 1967)
gwasz, pastel/papier, 27,7 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Presser'
PRESSER Josef (1907 - 1967)
technika mieszana, papier, 46 x 60,5 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: Presser
PRESSER Josef (1907 - 1967)
technika mieszana, papier
50 x 40 cm
sygn. p. d.: Presser
PRESSER Josef (1907 - 1967)
technika mieszana, papier
55,5 x 40 cm
sygn. p. d.: Presser
PRESSER Josef (1907 - 1967)
gwasz, węgiel/papier, 41 x 31 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Presser'
PRESSER Josef (1907 - 1967)
akwarela, kredka/papier, 45 x 60 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `Presser`
Estymacja: 3 000 - 5 000
PRESSER Josef (1907 - 1967)
akwarela, kredka, ołówek/papier,
50 x 36 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 800 - 3 000 zł
PRESSER Josef (1907 - 1967)
akwarela, kredka, olej/papier,
41 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `Pressner`
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
PRESSER Josef (1907 - 1967)
węgiel, gwasz, papier,
24 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Presser