1 zł
2 600 000 zł

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Z cyklu “Notatki realistyczne”, Zapis IV, 2008 r.

olej, technika własna/płótno, 166 x 226 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Łukasz Surowiec | 2008’

cena wywoławcza: Wykup abonament

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Potoka, Podlasie, z cyklu Zielnik, 2016

żywica epoksydowa, rośliny, 39 x 38 cm
sygn. i opisany na odwrociu: POTOKA, PODLASIE Z CYKLU ZIELNIK, 2016 / Łukasz Surowiec

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Henryk 58, z cyklu Carts

obiekt oraz zdjęcie, 30 x 20 cm 2012 (wózek plus zdjęcie)

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Tomasica koło Prijedoru, Bośnia i Hercegowina, 2016

technika własna, rośliny, żywica epoksydowa, 68,5 x 49,5 cm, sygn.

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Sztutowo, obóz koncentracyjny Stutthof, z cyklu Zielnik, 2016

suszone rośliny (kielisznik zaroślowy), żywica; 39 x 38 cm

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Przedwojenna, drewniana kostka podłogowa z fabryki Oscara Schindlera, 2015

drewno, żywica epoksydowa, technika własna artysty, ed. 43-100, 7 x 11,5 x 8,5 cm, sygnowana na bocznej ścianie

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Z cyklu 'Zielnik', Jasenovac. Obóz koncentracyjny. Chorwacja, 2016 r.

technika własna, suszone rośliny, żywica/szkło, 81 x 102 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"JASENOVAC. OBÓZ KONCENTRACYJNY CHORWACJA" Z CYKLU ZIELNIK 2016 | Łukasz Surowiec'

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Hujowa Górka, Kraków Płaszów z cyklu Zielnik, 2015

geranium (bodziszek), wym. 39 x 38 cm, opr. 41,5 x 42,5 cm,
sygn. na ramie: 'HUJOWA GÓRKA 1/4 | ŁUKASZ SUROWIEC | 2016'

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

drewno, żywica epoksydowa, technika własna artysty, ed. 42-100, 7 x 11,5 x 8,5 cm,
sygnowana na bocznej ścianie

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Sarajewo. Cmentarz Kosevo, z cyklu Zielnik, 2016

technika własna (rośliny, żywica transparentna), 38 x 39,5 cm

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Czarny diament

Technika: węgiel kopalniany
Data powstania: 2015
Wymiary: 15x15x11cm
Sygnatura: [podpis artysty] 6/100 2015
Edycja: 6/100

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Robert Jarvik, 2010 r.

olej/płótno, 165 x 105 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `JARWIK `10 | [sygnatura]`

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Korpus V, 2014 r.

żeliwo, pleksi, wymiar ramy: 39 x 39 x 10 cm

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Przedwojenna, drewniana kostka podłogowa z pomieszczeń dawnej fabryki Oskara Schindlera

Obiekt został zaprojektowany przez Łukasza Surowca jako część autorskiego projektu związanego z metodą organizacji pracy zaproponowaną przez Schindlera.

15 x15 cm - żywica epoksydowa, drewno (kostka brukowa)
Obiekt w edycji 100 sztuk, nr edycji 3/100, do obiektu dołączony certyfikat

SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Bez tytułu, z cyklu Nice to meet you, 2010

lightbox
42,5 cm x 42,5 cm x 7,5 cm

liczba obiektów: 16