PODLODOWSKI Jakub (ur. 1986, Lublin)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'J. PODLODOWSKI'
na odwrociu opisany: 'JAKUB PODLODOWSKI | 2017 "URODZINY WENUS" '
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 70 x 120 cm,
sygn. p.d.
Zachód słońca w Kijanach, 2016 r.
akryl/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J.PODLODOWSKI | 2016'
na odwrociu opisany: 'Jakub Podlodowski 2016 | "Zachód słońca w Kijanach"'
Hunting bats at sunset, 2016 r.
akryl/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.PODLODOWSKI | 2016'
na odwrociu opisany: '"HUNTING BATS" | JAKUB | PODLODOWSKI | 2016r.'
Early spring in the forest with doe, 2016 r.
olej/płótno
120 x 90 cm
na odwrociu opisany: 'JAKUB PODLODOWSKI | ''APRIL IN THE FOREST WITH DOE'' | 2016 r'
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
Jesienny pejzaż z psem w Kijanach, 2015
olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn.na odwrocie
Żyrafa z Lektykarskiej, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 81 cm
na odwrociu opisany: 'JAKUB PODLODOWSKI | ''ŻYRAFA Z LEKTYKARSKIEJ W GDAŃSKU'' | 2015 r.'
Wieczór w pracowni w Gdańsku, 2015
olej, płótno, 100 x 73 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
olej, płótno, 60 x 100 cm,
sygn. p.d.: J. PODLODOWSKI
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: `J. PODLODOWSKI`
na odwrociu opisany: `JAKUB | PODLODOWSKI | FLAMINGI | 2015 r.`
olej/płótno, 120 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `JAKUB | PODLODOWSKI | 2015 r | "LOT" `
Słonie na plaży w Brzeźnie, 2015 r.
olej/płótno, 90 x 140 cm
olej, płótno, 104 x 107 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 104 x 107 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Jakub Podlodowski oraz na odwrocie: JAKUB PODLODOWSKI 2014 " Narcyz", praca oprawiona
olej, płótno, 30 x 50 cm,
sygn. p.d. J.Podlodowski
Na plaży Stogi w Gdańsku, 2015 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: `JAKUB PODLODOWSKI | 2015 | GDAŃSK - STOGI`
Na plaży Stogi w Gdańsku, 2015
olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d. : J. Podlodowski, oraz na odwrocie