PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
cena wywoławcza: Wykup abonament
"OBCINAJĄCY GAŁĘZIE DRZEW (LES ÉLAGUEURS)", 1926
olej na płótnie, 81 x 100 cm, sygnowany p.d.: "Peské" na odwrocie na krośnie naklejka (zapewne z jednego z paryskich Salonów): "Jean Peské/...39 Boulevard Saint-Jacques/...Les élagueurs" oraz numer 2992é
olej, płótno,
46 x 37.5 cm
sygnowany l.d.: Peske
OBCINAJĄCY GAŁĘZIE DRZEW (LES ÉLAGUEURS)", 1926
olej na płótnie, 81 x 100 cm, sygnowany p.d.: "Peské", na odwrocie na krośnie naklejka "...Jean Pescé/...39 Boulevard
Saint-Jacques/...les elagueurs" oraz numer 2992.
ołówek, akwarela na papierze,
16,7 x 21,7 cm
sygnowany p.d.: "Peské"
Obcinający gałęzie drzew (Les élagueurs), 1926
olej na płótnie, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: "Peské"
na odwrocie na krośnie naklejka (zapewne z jednego z paryskich Salonów): "... Jean Pescé/...39 Boulevard Saint-Jacques/... Les élagueurs" oraz numer 2992
olej, płótno
92 x 65 cm
olej, płótno 73,1 x 54,5
sygnowany u dołu po lewej: "Peské. 194." (ostatnia cyfra nieczytelna)
olej, płótno 46 x 60,8
sygnowany u dołu po lewej: "Peské"
olej, płótno
54,5 x 73 cm
olej, płótno
46 x 55,2 cm