1 zł
2 600 000 zł

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Pejzaż, 1928

olej, płótno, 46,3 x 54,8
sygnowany na odwrociu: Jan Cybis / 1928

cena wywoławcza: Wykup abonament

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Pejzaż z chatą

akwarela, gwasz, papier, 23 x 28 cm
sygn. p.d.: Jan Cybis

CYBIS Jan (1897 - 1972)

MOTYW ZE STAREGO SĄCZA 1970 r.

Olej na płótnie
54 x 73 cm
Sygnowany l.d. - "J. Cybis"
Obraz opisany na odwrocie
Pochodzenie - kolekcja dr L. Siudy

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Łodzie w Orłowie, 1970

akwarela, gwasz, ołówek, papier,
31.6 x 39.8 cm
sygnowana p.d.: J. Cybis. 70 r

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Martwa natura 1968

olej, płótno, 54 x 81 cm; sygn. l. d.: J. Cybis,
opisany na odwrocie: JAN CYBIS "Martwa natura" 1968

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Kwiaty w kubełku

olej, płótno 81 × 59,7
sygnowany u dołu po prawej: "J. Cybis"

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Odpoczynek na trawie

olej, płótno,
60.5 x 197.5 cm
Na odwrocie, na krosnach nalepka retrospektywnej wystawy prac artysty w Galerii Sztuki Współczesnej Zachęta w War-szawie otwartej na przełomie 1997 i 1998 roku, gdzie obraz był wystawiony.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Krajobraz z łąką i czerwonymi domkami, 1967

akwarela, papier czerpany,
30 x 48 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: Jan Cybis | Gołuchów 67 r.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Pejzaż miejski

akwarela, kredka, papier, wym.: 24 x 34 cm
sygn. p.d.: Jan Cybis, Łagów 1958

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Kuźnica

akwarela, papier, wym.: 22,5 x 32 cm
sygn. p.d.: Jan Cybis Kuźnica 1965

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Pejzaż nadmorski z Kuźnicy 1965

akwarela, papier, 21,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Jan Cybis / Kuźnica / 965

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Pejzaż wiejski

akwarela, papier, 24 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: Jan Cybis

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Pejzaż z cyprysami

olej/tektura, wymiary: 33 x 26 cm
sygnowany lewy dół: "Jan Cybis"

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Łagów, 1958 rok

akwarela/papier, wymiary w świetle passe-partout: 24 x 34 cm,
sygnowany prawy dół: "Jan Cybis Łagów 58"

CYBIS Jan (1897 - 1972)

PEJZAŻ MIEJSKI

Rysunek tuszem, papier; 9,6 x 10,1 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Jan Cybis

CYBIS Jan (1897 - 1972)

MARTWA NATURA Z INSTRUMENTAMI MUZYCZNYMI

akwarela, 14,2 x 30 cm, sygnowana p.d. "Jan Cybis"

CYBIS Jan (1897 - 1972)

PEJZAŻ Z DOMAMI W TLE, 1957

akwarela i ołówek, 23,5 x 29 cm
(w świetle passe-partout), sygnowana ołówkiem p.d.: "Jan Cybis...57/16"

CYBIS Jan (1897 - 1972)

KWIATY W WAZONIE

Olej, płótno, 37,1 x 31,3 cm

CYBIS Jan (1897 - 1972)

PEJZAŻ LETNI Z RZEKĄ, ok. 1958-60

olej, płótno 46 x 61 cm
sygn. po prawej u dołu granatowym olejem: Jan Cybis

CYBIS Jan (1897 - 1972)

"ŁAGÓW - DROGA WŚRÓD DRZEW", 1958

akwarela, 24 x 34 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d. "Jan Cybis Łagów 58".
Reprodukowana: katalog Jan Cybis, Warszawa 1987, poz.898.

liczba obiektów: 241