1 zł
2 600 000 zł

SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)

ZABUDOWANIA W OSTROWIKU, 1999 r.

Technika mieszana na kartonie 29 x 38 cm
Sygnowany p.d. - "J. Sienicki 99"

cena wywoławcza: Wykup abonament

KWIATY, 1995 r.

Olej na płótnie 65 x 54 cm
Sygnowany p.g. - "JS 95"

DACHY SZARE, 1994

pastel, gwasz, 33,5 x 23 cm
sygnowany p. d. "Jacek Sienicki 1994 VIII"

Okno 1981

olej, płótno, 117 x 89,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 7.XI.81 JS oraz na odwrocie

MARTWA NATURA Z GARNKAMI

1998 r.
Olej na płótnie 38 x 55 cm
Sygnowany p.g. - "J. Sienicki / 98"

DRZEWO

1999 r.
Technika mieszana na papierze 41 x 28 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "J Sienicki IX 99"

WNĘTRZE PRACOWNI BIAŁE, 1982

olej na płótnie, 151 x 110 cm
Na odwrocie napis: Jacek Sienicki/olej/płótno/1982/ "Wnętrze pracowni białe"

Szczęka, 1979

olej, płótno,
50.5 x 65.5 cm
p.g. data wydrapana w farbie: 3 XII 79. sygnowany na odwr. l.d.: "szczęka" | Sienicki | Jacek 1979.

"MIĘSO-OCHŁAP" , 1977

olej na płótnie, 65,5 x 73,3 cm. Napisy na odwrocie: "Jacek Sienicki Obraz różowoczerwony, olej płótno 1977, Mięso-ochłap 1977 olej płótno dar dla kościoła św.Anny
w Warszawie J.Sienicki 29.IV.1982".
Nalepka pracowni ramiarskiej w Łodzi.

DACHY, 1976

olej, płótno,
116.5 x 81 cm
sygnowany na odwr. p.g.: Jacek Sienicki / ol. pł. / "dachy" / 1976.

DACHY, 1998

olej na płótnie, 50 x 40 cm
sygnowany p. d. "J. Sienicki
IX 98", na odwrocie: "Jacek Sienicki Dachy 1998".

FIOLETOWA

1986 r.
Olej na płótnie 50 x 73 cm
Sygnowany p.d. - " 1. I. 86. J.S."
Obraz opisany na odwrocie

MARTWA NATURA Z KWIATEM W DONICZCE, 1996

olej na płótnie, 61 x 50 cm
sygnowany l.g.: "J. Sienicki", na odwrocie "W. Jacek Sienicki 1996"

Kwiat w doniczce

olej, płótno,
46.5 x 38.3 cm
Sygnatura wydrapana w farbie p.d.: J. S. 94 na odwr.: Jacek / Sienicki / ol. pł. / 1994

Butelki

olej, płótno,
65 x 80 cm
Sygnatura wydrapana w farbie p.g.: JS / X / 86 na odwr. p.g.: Jacek / Sienicki / ol.p. / "Butelki"

Kwiat w doniczce, 1993

tusz na papierze, 50 x 35 cm
sygnowany p.d.: "Jacek Sienicki 93"

Kwiat 1995

olej, płótno, 100 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.- JACEK SIENICKI 95

Martwa natura

olej, płótno,
40 x 65 cm
Sygnowany p.d.18 X, 84 na odwr. pośr.Jacek Sienicki / "m. natura" / ol. pł. 1984 na krośnie p.d. nalepka napis MASTERS OF CONTEMPORARY POLISH ART / 52. Jacek Sienicki / STILL LIFE, 1984 / H.F. Johnson Museum of Art

Drzewo, 1989

tusz na papierze milimetrowym, 28,5 x 19,7 cm w świetle p-p.
sygnowany p.d.: "J.Sienicki 89/ VII

liczba obiektów: 239