1 zł
2 600 000 zł

GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)

MARTWA NATURA, 1977 r.

Olej na płótnie 70 x 60 cm
Sygnowany p.d. - `eugeniusz Geppert 1977"

cena wywoławcza: Wykup abonament

Akwarela, papier, 51,5 x 40 cm; w św. p.-p.,
Sygn. p.d. i dat. - 1950

Noc listopadowa

olej, płótno, 81 x 101 cm; sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert 1957 (?)
na odwrocie autorski napis Noc listopadowa 1957/ E Geppert

Na spacerze, 1929

27 x 34,7 cm. olej, tektura,
sygn.l.d: Eugeniusz Geppert Kraków 1929 . Na odwrociu stemple .

SŁOŃCE, 1973 r.

Olej na płótnie 116 x 89 cm
Sygnowany p.d. - "Eugeniusz Geppert 1973"

OBRAZ PIONOWY, 1972 r.

Olej na płótnie 133 x 102 cm
Sygnowany p.d. - "Eugeniusz Geppert 1972"

Tum w Płocku

akwarela, gwasz, karton, 41 x 62 cm; sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert/1957

Japoński talerz, 1978

olej na płótnie,
wymiary: 79 x 87 cm,
sygn. i dat. p.d.: Eug. Geppert 78
Na odwrocie naklejka z wystawy: X Festiwal Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie.

JEŹDŹCY I KONIE

akwarela, 60 x 79 cm,
sygnowana p. d. "EGeppert"

MARTWA NATURA, 1952

olej na płótnie, 73 x 91 cm,
sygnowany p. d. "Eugeniusz Geppert1952", na odwrocie nalepka z pierwszej Wystawy Ziem Odzyskanych zorganizowanej przez ZPAP we Wrocławiu, zawierająca nazwisko autora, tytuł, technikę i numer katalogu: 17

Żółty dzbanek z pasiakiem, 1953

olej, płótno, 73,3 x 91,8
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert 953; na rewersie nalepka wystawowa CBWA we Wrocławiu z 1957 r.

Kawaleria

akwarela, gwasz, papier jasnobrązowy, 52 x 84 cm (w świetle oprawy);

sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert 1944

SCENA MITOLOGICZNA Z PEGAZAMI, l. 20. XX w.

olej na tekturze, 69,5 x 93,5 cm,
niesygnowany.

PRZEMARSZ WOJSK, 1944 r.

Akwarela, gwasz na papierze naklejonym na tekturę 52 x 84,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "Eugeniusz Geppert 1944"

Jeździec

akwarela, gwasz na podrysowaniu długopisem, papier,
52 x 51 cm, sygn. p.d.: E. Geppert 1975

Jeździec

akwarela, gwasz na podrysowaniu długopisem, papier, 52 x 51 cm; sygn. p.d.: E. Geppert 1975

Na spacerze w parku

olej, tektura, 27 x 36 cm; sygn. l.d.: Eugeniusz Geppert ..... 192 ... (nieczytelnie)

AKT Z TACĄ OWOCÓW, 1960 r.

Olej na płótnie 92 x 72 cm
Sygnowany p.d. - "Eugeniusz Geppert 1960"

Orszak

olej, płótno
67,5 x 194 cm

Martwa natura 1977

olej, płótno, 70 x 60 cm; sygn. i dat. p. d.: Eugeniusz Geppert 77

liczba obiektów: 258