PRONASZKO Zbigniew (1885 Debreczyn -1958 Kraków)
Portret kobiety w czerwonej sukni
olej, płótno, 115 x 80,5 cm; sygn. l.g.: z. pronaszko.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 72,5 x 79 cm; sygn. p.g.: Z.Pronaszko
akwarela, papier, wym. 35 x 47,5 cm sygn.tuszem p. d. Z.Pronaszko,
Akwarela na papierze 27 x 37 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowana p.d. - "z. pronaszko"
PORTRET MĘŻCZYZNY ZE SKRZYPCAMI
Olej na płótnie 99,5 x 69 cm
Sygnowany p.g. - "Z. Pronaszko"
Olej, papier; 25 x 32,5 cm
Sygn. p.d.: Z.Pronaszko
olej, płótno,
100 x 70 cm;
sygn. l.g.: Z. Pronaszko
olej, płótno, 82 x 62 cm;
sygn. l.g. - Z. PRONASZKO
olej na płótnie, 73,5 x 80 cm
sygnowany p.g.: "Z. Pronaszko"
na odwrociu obrazu data: "X 1951"
olej na płótnie, 99,5 x 69 cm
olej na płótnie,
100 x 69,5 cm
sygnowany l.d.: "Z. Pronaszko"
olej na płótnie,
100 x 69,5 cm
Martwa natura z dzbankiem, około 1940 - 1950
olej, płótno; 43 x 61,5 cm;