PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
sygnowany p.d.datowany l.d.
kredka, papier, 29.3x22.5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płycie pilśniowej,
61,5 x 75,5 cm, sygnowany l.d.
"K. Podsadecki 1966" na odwrocie: "Niobe" (K. Podsadecki, 1966 / olej - pilśń".
olej na płycie pilśniowej 44 x 56,5 cm, sygnowany l.d. "K. Podsadecki 1968" na odwrocie napisy z danymi o obrazie.
Olej, sklejka; 18 x 32,5 cm
Sygnowany p. g.: K. Podsadecki
Na odwrocie napis niebieskim atramentem: R/37
PEJZAŻ Z DWIEMA POSTACIAMI, 1959
Tusz, papier; 12 x 31 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: Podsadecki | 1.4.959-
sygnowany l.d., dat. p.d.
olej, tektura, 33.5x46 cm
sygnowany p.d.dat. l.d.
tusz, papier, 25x29 cm
piórko, tusz, papier,
32 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: PODSADECKI / 22. X.955.
Tusz, piórko, papier; 18 x 23,5 cm
Sygnowany l. d.: PODSADECKI, p. d.: 29. XI. 1956
Akwarela, papier; 28,5 x 20,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: Podsadecki | 5. IV. 969
Tusz, piórko, karton; 25,9 x 35,4 cm
Sygnowany p. d.: PODSADECKI/ VIII. 955
akwarela, tusz, papier, 25,5 x 36 cm;
sygn. l.d.: PODSADECKI oraz dat. p.d.: 8.V.956.;
na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie z tytułem: Akt II
Wenus i Mars wg Tycjana, 1964 r.
kredka/papier, 24 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany u dołu: `-Tycjan-5.4.964 | PODSADECKI
tusz/papier, 22 x 29 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany l. d.: `PODSADECKI 27.2.967`
kredka/papier, 33,5 x 45,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `PODSADECKI | 6.V.956`
Kredka, tusz, papier; 24 x 31,8 cm
Sygnowany l. d.: Podsadecki, p. d.: 2. X.. 956.
Na odwrocie zatarty napis
Ołówek, pastel, papier; 24,1 x 31,9 cm
Sygnowany p. d.: Podsadecki, l. d.: "wiatr"- (!), -, śr. d.: data 25.5.956
ołówek, papier, 34 x 24 cm (w świetle oprawy);
napisy długopisem l.g.: ELI / ELI / LA / MA / SA / BAH / TA / NI; dat. l.d.: I 1965
Tusz, papier; 22,2 x 28 cm
Sygnowany i datowany p. d.: Podsadecki 39
Kredka, papier; 21,5 x 30,5 cm
Sygnowany i datowany l. d.: Podsadecki maj 941