1 zł
2 600 000 zł

SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)

Portret, 1992 r.

olej/płótno, 46 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'JS | XI | 92'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dachy, 1997 r.

akwarela/papier, 56 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: 'DACHY | J.SIENICKI 97'

Ostrowik, 1999 r.

pastel/papier, 42,5 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'PASTEL OSTROWIK J. SIENICKI 99'

Niebieskie wnętrze, nd.

akwarela, pastel, papier
41x27 cm

Drzewa, lata 90. XX w.

pastel olejny, papier
44,7x31,5 cm
sygnowany p.d. (sygnatura przesłonięta przez oprawę)

Szczególny cyrk, 1958 r.

monotypia, papier, 47 x 33,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. na odwrocie: Siencki Jacek/58 r./monotypia/Szczególny Cyrk

Dachy

tempera, gwasz, tektura, 29 x 41 cm,
sygn. p.d.: JACEK SIENICKI

Okno, 1981

olej, płótno, 116 × 89 cm
sygn. i datowany p. d.: 7 XI 81 J.S. oraz na blejtramie: Jacek Sienicki „Okno” 1981

Wnętrze geometryczne, 1982

olej, płótno
160x110 cm
sygnowany na odwrocie: "Sienicki | Jacek 82"

Martwa Natura Niebieska, 1986 r.

olej, płótno, 140,4 x 90,4 cm, 151,5 x 101,5 cm (w oprawie);
sygn. p.d.: V 86 / J.S.
sygn. i opisane na odwrocie: Jacek / Sienicki / ol.pł. 1986. /„MARTWA / NATURA / NIEBIESKA”

Wnętrze pracowni szare, 1986 r.

olej, płótno, 146 x 95,5 cm, 157 x 107,8 cm (w oprawie);
sygn. p.d.: 86 / J.S.
sygn. i opisane na odwrocie: Jacek Sienicki / ol.pł. 1986 / „WNĘTRZE / PRACOWNI” / SZARE.

Butelki, 1995

olej, płótno; 38 x 46 cm;
na odwrocie napis autorski: Jacek / SIENICKI / ol.pł / 1995.

Martwa natura, 1986

olej, płótno; 50 x 73 cm;
sygn. i dat. p. g. wyciśnięte w masie: I 86 / JS.

Głowa, 1992

olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. i dat. p. g.: JS IX / 92;
na odwrocie napisy autorskie: Jacek / Sienicki / głowa / ol. pł. 1992. / 61 x 46.

Garnki, 1972 r.

olej/płótno, 61,5 x 55 cm
opisany na blejtramie: 'JACEK SIENICKI GARNKI'

OKNO, 1986

olej, płótno
80 x 65,5 cm
sygn. p.g. [drapana]: JS. X 86
na odwr. p.g.: Jacek | Sienicki | "Okno" | ol pł. 1986.

tusz, pędzel, ołówek, papier; 28 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jacek Sienicki.

PEJZAŻ, 1962 r.

olej/płótno, 92 x 65,6 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: 1962 | Sienicki Jacek |[adres] | 67 x 82 | tytuł Pejzaż

Wnętrze pracowni, 1983

olej, płótno; 136 x 82 cm
sygnowany p.d. "7 VIII 83 JS"; na odwrocie p.g.: "Jacek Sienicki | Wnętrze pracowni | nieb-szare | 1983"

Drzewa

gwasz/papier, 40 x 30 cm
na odwrociu opisany przez żonę artysty: 'rysunek Jacka Sienickiego | Otwock | Wanda Sienicka'

liczba obiektów: 239