PRUSZKOWSKI Tadeusz (1888-1942)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie 54,5 x 45 cm
Sygnowany l.d. - "T. Pruszkowski"
olej na płótnie, 69 x 68 cm
sygn. po prawej na środku: "Tadeusz Pruszkowski. R.P. 1921" oraz gmerek artysty, na odwrocie naklejka: "Na wystawę stow. Rytm /Portret/ własność prywatna / Tadeusz Pruszkowski"
Olej na płótnie naklejonym na deskę 30,5 x 22,5 cm
Sygnowany p.d. - "T. Pruszkowski"
szkic do obrazu Wit Stwosz, 1928
sepia, 25 x 25 cm
sygn. p.d.: "T. Pruszkowski 1928"
PORTRET DZIEWCZYNY ZE SKRZYPCAMI, 1923 r.
Olej na płótnie 61,5 x 49,5 cm
Sygnowany l. d. - "Tadeusz... Pruszkowski / R.P. 1923."
PORTRET MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO, 1929
olej na płótnie, 61 x 55 cm,
sygnowany u dołu po lewej "Tadeusz Pruszkowski1929"
Ok. 1920 r.
Olej na płótnie 115 x 100 cm
Sygnowany l. d. - "Tadeusz Pruszkowski"
Na odwrocie nalepka Instytutu Propagandy Sztuki
olej, płótno; 71 x 64 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: T Pruszkowski