1 zł
2 600 000 zł

NOWACKI Andrzej (ur. 1953, Rabka)

09.10.07, 2007 r.

akryl, relief/płyta pilśniowa, 48 x 48 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '09.10.07 | A. NOWACKI | 2007'

cena wywoławcza: Wykup abonament

26.05.07, 2007

akryl, relief, płyta; 99x99 cm, sygnowany na odwrocie: 26.05.07 | A.NOWACKI 2007"

*droit de suite

Kompozycja z czerwonym cieniem - poliptyk, 2018 r.

relief, akryl/sklejka, 64 x 64 cm
każda z części sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'kompozycja z czerwonym cieniem | 20.06.18 | A. NOWACKI 2018'
na odwrociu każdej z części wskazówka montażowa

12.11.16, 2016 r.

relief, akryl/sklejka, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘20.11.16 | A. NOWACKI 2016’

26.03.98, 1998 r.

kredka, ołówek/papier, 56 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '26.03.98 A. Nowacki 98'

09.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 45 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '09.12.97 A. Nowacki 97'

100415-10, 2015 r.

pastel, papier, 21 x 21 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: A. Nowacki, opisany l.d.: 100415-10

100415, 2015 r.

sygn. i dat. p.d.: A. Nowacki 2015, opisany l.d.: 100415

20.10.2000, 2000 r.

akryl/płyta pilśniowa, relief, sklejka, 63 x 63 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'A. Nowacki | 20.10. 2000 | -1'

38372

relief/akryl, płyta
99x99cm
sygnowany na odwrocie: "A. NOWACKI 2005 | 20.01.2005"

20.12.09, 2009 r.

relief/płyta pilśniowa, sklejka, 96 x 96 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '20.12.09 | A. NOWACKI 2009'

24.04.17, 2017 r.

akryl/relief, sklejka, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '24.04.17. | A. NOWACKI 2017'

04.09.16, 2016 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '04.09.16. | A. NOWACKI | 2016'

100415-8, 2015

pastel, papier; 32 x 24 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: ANowacki 2015 (ołówkiem), opisany l. d.: 100415-08 (ołówkiem).

26.03.98, 1998 r.

kredka/papier, 56 x 42 cm (arkusz)

04.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 42 x 29,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '04.12.97 A. Nowacki 97'

Zestaw czterech prac: 29-30.12.17, 2017 r.

akryl, relief/sklejka, płyta pilśniowa, 48 x 48 cm (wymiary dotyczą każdej z części)
(wymiary dotyczą jednej części)
każda z części sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: '29-30.12.17 | A. NOWACKI 2017'
na odwrociu każdej z części wskazówka montażowa, aczkolwiek obrazy mogą być eksponowane w dowolnym układzie

Kompozycja zawieszona w pamięci - dyptyk, 2017 r.

akryl, relief/sklejka, płyta pilśniowa, 100 x 100 cm (wymiary dotyczą kżdej z części)
(wymiary dotyczą każdej z części)
część lewa sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'Kompozycja zawieszona | w pamięci cz. I | 21.11.17 | A. NOWACKI | 2017' | cz. 1
część prawa sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'Kompozycja zawieszona | w pamięci cz. II | 21.11.17 | A. NOWACKI | 2017 | cz. 2'
na odwrociu każdej z części instrukcja montażowa

08.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 42 x 44,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '08.12.97 A. Nowacki 97'

06.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 43 x 42 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '06.12.97 A. Nowacki '97'

liczba obiektów: 95