1 zł
2 600 000 zł

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Psy (1969)

sygn. dat. p.d.
akwaforta, akwatinta barwna
64.5x49.5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Wydalony z ziemi, 1969 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 65 x 51 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Janusz Przybylski 1969', opisany l.d.: ' "Wydalony z ziemi" akwaforta, akwatinta'

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Galeria C, 1980 r.

akwaforta, akwatinta/papier 31,5 x 24,5 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Janusz Przybylski 80.', opisany l.d.: '"GALERIA C" 17/30'

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Siesta, 1973 r.

olej/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Przybylski 1973 | "Siesta" | 130 x 110 cm'
- Kolekcja Pakoska, Sztuka Polska, [red.] Anna Kroplewska-Gajewska, katalog wystawy, 27.04-01.09.2013, Muzeum Okręgowe w Toruniu, s. 103, kat. 73

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

CZAS UTRACONY 13/90, 1990

olej, akryl, płótno
46 x 55 cm
sygn. p.d.: PRZYBYLSKI 90.

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Zielone wspomnienie, 1992

akryl, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: JP / 92.
Na odwrocie napis autorski: JANUSZ PRZYBYLSKI 92. / "ZIELONE WSPOMNIENIE"

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Odpoczywanie, 1985 r.

akwaforta/papier, 22,3 x 32 cm (zadruk), 38 x 54 cm (arkusz)
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `"Odpoczywanie" 6/30 akwaforta Janusz Przybylski 85`

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Para, 1983 r.

akryl, olej/płótno, 64 x 75 cm
sygnowany i datowany p.d.: `janus 83`
opisany na odwrociu: `janusz PRZYBYLSKI 83. | "PARA" | FORMAT 64 x 75 cm. | TECH. ACRYL, OLEJ.`

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Wydalony z ziemi, 1969 r.

sygnowana i datowana p.d.: `Janusz Przybylski 1969` oraz l.d. tytuł autorski: `Wydalony z ziemi`

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Siesta, 1974 r.

akryl/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `JANUSZ PRZYBYLSKI | SIESTA | 130 x 110 cm`

Literatura:
- Kolekcja Pakoska, Sztuka Polska, [red.] Anna Kroplewska-Gajewska, katalog wystawy, 27.04-01.09.2013, Muzeum Okręgowe w Toruniu, s. 103, kat. 73.

Estymacja: 13 000 - 19 000

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Czas utracony, 1990 r.

akryl/płótno, 45,5 x 54,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `PRZYBYLSKI 90`
opisany na odwrociu: `janusz PRZYBYLSKI "CZAS UTRACONY 13/90"`

- Dom Aukcyjny Agra-Art.
- kolekcja prywatna

Estymacja: 16 000 - 23 000 zł

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Krzesło zapomnienia, 1972 r.

akwaforta/papier, 55,7 x 41 cm
sygnowany ołówkiem u dołu: ` "Krzesło zapomnienia" 1/50 Janusz Przybylski 72`

Estymacja: 1 200 - 2 000 zł

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Figura z szalem, 1995 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `JP 95`
opisany na odwrociu: `Janusz PRZYBYLSKI 95 | "Figura z szalem"`

Estymacja: 18 000 - 22 000 zł

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Wydalony z Ziemi, 1969

akwaforta, akwatinta, papier, 72, 5 x 53,5 cm (arkusz);
sygn. p. d.: Janusz Przybylski

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Wydalony z Ziemi, 1969

akwaforta, akwatinta, papier,
72, 5 x 53,5 cm (arkusz);

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

EROTYK 2, 1980

mezzotinta,
24,2 x 29,5 cm,
sygnowana ołówkiem pod płytą p.d. "JPrzybylski 80"; po lewej tytuł pracy i "19/30".

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Figura z szalem, 1995 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `JP 95`
opisany na odwrociu: Janusz PRZYBYLSKI 95 | "Figura z szalem"

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Czas utracony, 1990 r.

olej/płótno,
46 x 55 cm
sygnowany p.d.: `Przybylski 90`
sygnowany i opisany na odwrociu: `janusz PRZYBYLSKI | "CZAS UTRACONY" 4/90`

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Tyle ptaków do złapania (1969)

sygn. dat. p.d.
akwaforta, akwatinta barwna
64.2x48.7

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Zielone wspomnienie, 1992

akryl, płótno,
81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: JP / 92;
na odwrocie napis autorski: JANUSZ PRZYBYLSKI 92. / "ZIELONE WSPOMNIENIE

liczba obiektów: 86