1 zł
2 600 000 zł

BISKUPSKA Bożenna (ur. 1952, Warszawa)

Wytyczanie obrazu 01, 2007

technika własna (brąz, beton); 40 x 26 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Biskupska / Bożena / Wytyczanie / obrazu/ 0-1 / 2007; u góry znak autorski (ryte)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Wytyczanie obrazu 01, 2008

technika własna (brąz, beton); 40 x 26 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BB/ 0-1/ 2008 oraz znak artysty (ryte)

Wytyczanie obrazu, 2005 r.

beton, brąz, 41 x 26 cm
sygnowana i datowana na odwrociu: `BB` (monogram wiązany) oraz opisana: `BISKUPSKA BOŻENNA | WYTYCZANIE OBRAZU | 0-1-0 | 2005`

Klatka daleka, 2001 r.

olej/płótno, 114 x 150 cm
sygnowany l.d.: `Biskupska 2001`
opisany na odwrociu: `BOŻENNA | BISKUPSKA | KLATKA DALEKA | 2001 olej/płótno | 114 x 150`

Klatka 3 żółcienią wypełniona, 2001 r.

olej/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `BOŻENNA | BISKUPSKA | - KLATKA 3 | ŻÓŁCIENIĄ WYPEŁNIONA` i `130 x 114 | olej/płótno`

Estymacja: 10 000 - 13 000

Krocząca

brąz, wys.: 43,5 cm
sygnatura: `B`
unikat: 1/1

Estymacja: 12 000 - 18 000 zł

Wytyczanie obrazu, 2005

technika mieszana, 39,5x26,5 cm

Estymacja: 3100 - 3900 zł

z cyklu Płytowce, około 1985 r.

stelaż metalowy, tworzywo, wymiary: 186 x 91 x 52 cm

Estymacja 30 000 - 40 000 zł

Moduł, 2002 r.

brąz, wys.: 46 cm, wymiary podstawy: 5,5 x 5 cm
sygnatura wewnątrz: `BISKUPSKA 2002`

Estymacja 10 000 - 15 000 zł

Bez tytułu, 2005 r.

rzeźba, beton, brąz, 27 x 8 x 8 cm
sygnowana i datowana na spodzie podstawy: monogram i dat. `2005`

Wytyczanie obrazu, 2004 r.

beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BISKUPSKA BOZENNA | WYTYCZANIE OBRAZU | 0-I-0 | 2004`

Wytyczanie obrazu, 2004 r.

beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm

Wytyczanie obrazu, 2005 r.

beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BISKUPSKA BOZENNA | WYTYCZANIE OBRAZU | 0-I-0 | 2005`

Bez tytułu, 2001 r.

olej/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: `BISKUPSKA 2001`

Wytyczanie obrazu, 2005 r.

beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `BISKUPSKA BOZENNA | WYTYCZANIE OBRAZU | 0-I-0 | 2005`

Wytyczanie obrazu, 2004 r.

beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `BISKUPSKA BOZENNA | WYTYCZANIE OBRAZU | 0-I-0 | 2004`

Wytyczanie obrazu, 2004 r.

beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm
sygnowany, datowany i opisany: `BISKUPSKA BOZENNA | WYTYCZANIE OBRAZU | 0-I-0 | 2004`

Wytyczanie obrazu, 2004 r.

beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm

Wytyczanie obrazu, 2004 r.

beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm

Wytyczanie obrazu, 2004 r.

beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm

liczba obiektów: 70