PINDEL Ludwik (1922 Wadowice - 2001 Kraków)
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. l.d.: Pindel;
na odwrocie nalepka wystawowa TPSP w Krakowie z tytułem "Rana"; oraz napis na płótnie: "RANA" / Pindel
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, papier, 38 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Pindel (ołówkiem);
napis l.d.: Pireus 1959 (ołówkiem)
masa plastyczna, olej, złoto i srebro płatkowe na desce, 36,4 x 17,8 cm, sygnowany p.d. "Pindel"
olej na tekturze, 58,5 x 48 cm,
sygnowany l.d. "L. Pindel"
akwarela, gwasz, papier,
35 x 16 cm (w świetle passepartout);
sygn. p.d.: Pindel
olej, płótno, 65 x 65 cm; opisany na odwrocie,
sygn. p.d. (nieczytelnie); na odwrocie nalepki wystawowe
olej, płótno, 45 x 46 cm;
sygn. p.d.: Pindel;
na odwrocie na ramie napis autorski: Ludwik Pindel / Kraków 30-042 / Zbrojów 8/96
sygnowany p.d.
technika własna
35x15
olej, płótno, wym.: 62 x 44 cm
sygn. p.d.: Pindel
Na odwrocie naklejka z wystawy TPSP w Krakowie.
sygn. p.d., datowane na odwrociu
technika własna, płótno
38x27
olej, płótno, 44,5 x 38 cm
sygn. p.d.
sygn. p.d.
olej płótno
75x80.5
olej, płótno, wym.: 40,5 x 38 cm
Na odwrocie naklejka Tow. Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.
sygnowany, datowany p.d.
olej, płótno
92x73