1 zł
2 600 000 zł

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

ZZZZ, 2016

Akryl na płótnie, 50 x 50 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Ośmiorniczka

akryl na płótnie, 80 x 80 cm, 2014

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Bez tytułu, 2016 r.

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'IVO NIKIĆ | "BEZ TYTUŁU" | 2016.'

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Look, 2015

akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: IVO NIKIĆ / "LOOK" / 2014

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Ośmiorniczka II, 2015

akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: IVO NIKIĆ / "OŚMIORNICZKA II" / 2014

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Ośmiorniczka I, 2015

akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
IVO NIKIĆ / "OŚMIORNICZKA" / 2014

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Mr. D, 2014 r.

akryl/płótno, 145 x 114 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'IVO NIKIĆ | "MR. D." | 2014'

- "Czarny Humor", wystawa indywidualna, Galeria Wizytująca, Supermarket Sztuki, Warszawa, 15.10.-21.11.2015

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Fox, 2014

akryl, płótno, 130 x 110 cm
sygn. na odwrocie: IVO NIKIĆ / "FOX" / 2014

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Wilku WDZ, 2012-13 r.

olej/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `IVO NIKIĆ | "WILKU WDZ" 2012-2013`

- "Co się stało, to się (nie) odstanie / Whatever happened, happened" wystawa indywidualna, 14.10-3.11.2013, CSW Warszawa Zamek Ujazdowski

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Arfo Finger, 2010-2013

olej, płótno, 120 x 120 cm
opisany na odwrocie: IVO NIKIĆ "AFRO FINGER" 2010-2013

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Grace Jones, 2011-2013 r.

akryl/płótno, 146 x 116 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `IVO NIKIĆ | ``GRACE JONES`` | 2011-2013.`
- ``Co się stało, to się (nie) odstanie / Whatever happened, happened`` wystawa indywidualna, CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa, 14 października - 3 listopada 2013

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Bez tytułu, 2014 r.

olej/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `IVO NIKIĆ | ``BEZ TYTUŁU`` | 2014`

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Żubr, 2009 r.

akryl/płótno, 130 x 97 cm
na odwrociu opisany: `IVO NIKIĆ | "ŻUBR" | 2009.`

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Mini afro finger, 2013 r.

akryl, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie Ivo Nikić 2013 "Mini afro finger"

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Transformer, 2013

Olej, płótno, elementy przyczepiane magnetycznie; 30 x 40 cm;
sygn. na odwrocie

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Głowa, 2013 r.

akryl/płótno, 60 x 40 cm
na odwrociu tytuł i sygnatura

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Telewizyjny, 2001 r.

technika mieszana/płótno, 114 x 130 cm
na odwrociu opisany: `IVO NIKIĆ 2001 | "TELEWIZYJNY"`

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Z cyklu Wertowanie, 2005 r.

technika mieszana/płótno, 33 x 24 cm
na odwrociu opisany: `IVO NIKIĆ | Z CYKLU 2005 | "WERTOWANIE"`

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Ludzik, 2003 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `IVO NIKIĆ | "LUDZIK" 2003`

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno, 40 x 30 cm; sygn. na odwrocie

liczba obiektów: 71