1 zł
2 600 000 zł

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

cena wywoławcza: Wykup abonament

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Bitwa pod Stoczkiem

olej/płótno (dublowane), 81,5 x 111 cm

" - porównaj: Katalog zbiorów Ludwika Gocla. Powstanie listopadowa i Wielka Emigracja. T. 2. Obrazy olejne, rysunki, akwarele, grafika, Muzeum Historyczne m. st. Warszawy, oprac. I. Tessaro-Kosimowa, Warszawa 1987, poz. 469, 470, 471
- porównaj: J. Skowronek, I. Tessaro-Kosimowa, Warszawa w powstaniu listopadowym, Warszawa 1980, poz. 88

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Para portretów

gwasz, ołówek/papier, 20 x 14 cm
na odwrociu pieczątki celne i napis odręczny: 'Własność | Zofji Knobloch | Supraśl 4go Maja 1921 r.'

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Kury

olej/deska, 27 x 21 cm (w świetle ramy)
sygnowany nieczytelnie l.d.

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Szkice kompozycyjne - Madonna z Dzięciątkiem i scena mitologiczna

olej/płótno, 30,5 x 36 cm
na odwrociu płótna pieczątka ze składu przyborów malarskich - Monachium (?)

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Ucieczka do Egiptu, 1835 r.

olej/płótno, 69 x 98 cm
datowany d.śr: 'R. 1835'

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Portret Juliana Karskiego

olej/płótno (dublowane), 91,5 x 64 cm
opisany l.d.: 'Julian Karski kumendurujący kawaleryją woisk polskich w Bitwie pod Kaliszem dnia 13-go Wrzesi.z odniesionych ran zakończył ży[cie]. A.D.1831 r.'

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Mężczyzna w konfederatce, około 1848 r.

olej/płótno, 68,5 x 56,2 cm
napis na odwrociu: 'Munchen 15 Febr. 1849'

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Przepędzenie diabła

olej/płótno naklejone na deskę, 26,3 x 44 cm

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Martwa natura z rybami

olej/sklejka, 55,5 x 45 cm

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Portret mężczyzny

olej/płótno, 66 x 60,5 cm
sygnowany p.d. trudno czytelnie

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Portret siedzącego mężczyzny, XIX w. r.

kredka/papier, 49 x 31 cm
sygnowany p.d.: 'EG'

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Portret Lorda Byrona

olej/płótno, 39,5 x 36 cm
na krosnach napis ołówkiem: 'Portrait angebl. Lord Byron, gek. Rom 1893 15 Frs.'

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Portret mężczyzny w mundurze

olej/tektura, 21 x 15,5 cm

na odwrociu opis cyrylicą

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Motyw groteskowy

olej/płótno, 38,2 x 62 cm

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Król pije, kopia według Jacoba Jordaensa, XIX w.

olej/płótno (dublowane), 75 x 101 cm

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Miniatura z wizerunkiem Chopina

tempera/kość, 8,5 x 6,3 cm
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi

AUTOR nierozpoznany, XIX w.

Portret kobiety

olej/płótno dublowane, 62 x 52 cm

liczba obiektów: 97