1 zł
2 600 000 zł

LAMBERT-RUCKI Jean (1888 Kraków - 1967)

Medalik Madonna z Dzieciątkiem

sygn. J.LAMBERT/RUCKI/FRANCE/liść klonu w rombie
srebro pr.800, 2 g,
2.5x1.3 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Para z parasolem

brąz patynowany, 32 x 13,5 x 9,5 cm
sygnowany na podstawie: 'J.Lambert-Rucki' oraz opisany na podstawie: '2/8'
na podstawie wycisk odlewnika: 'Tep Grece'
edycja: 2/8

Confidences, [2005 r.]

brąz patynowany, 37 x 13,4 x 9,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na podstawie: 'J. Lambert-Rucki | 1/8 | 05' oraz znak odlewni: 'TEP Grèce'
edycja 1/8

Couple au chapeau gibus, [1993 r.]

brąz patynowany, 26,5 x 8 cm
sygnowany i opisany u podstawy: 'Lambert-Rucki 6/8' oraz znak odlewni: 'Landowski Fondeur 93'
edycja 6/8

Pawana, 1924 r.

olej/sklejka, 46 x 38 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'I. Lambert-Rucki 1924'
opisany na odwrociu: 'I. Lambert-Rucki | Pavane | année 1924'

Loteria, 1933 r.

olej/tektura, 45 x 56 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Lambert Rucki 1933' (data rozmazana)
na odwrociu owalna pieczątka: 'Vente Atelier | LAMBERT-RUCKI'

La famille, 1937

brąz polichromowany, 36 x 70 x 9 cm
ed. 1/8
sygn. u podstawy: J. Lambert-Rucki
pieczęć JDV oraz pieczęć odlewni TEP

ŚWIĘTY FRANCISZEK, ok. 1959

brąz patynowany, podstawa drewniana
wys. 25,7 cm, z podstawą 29 cm
sygn. z tyłu d.: JLAMBERT | RUCKI

Krucyfiks

brąz złocony, drewno palisandrowe, 28 x 23 x 6,5 cm, sygn.p.b.: Lambert Rucki

załączony certyfikat

Św. Paweł

brąz patynowany, podstawka drewniana, sygn. z tyłu wyciskiem: LAMBERT-RUCKI, na spodzie drewnianej podstawki wycisk: CHÉRET/PARIS, wys. całkowita: 27,5 cm

Różaniec z krzyżykiem i medalikiem Madonna z Dzieciątkiem

krzyżyk sygn. J.LAMBERT-RUCKI/STER.SILV, medalik sygn. J.LAMBERT/RUCKI/FRANCE
srebro, drewno różane,
krzyżyk 4.4x3.8 cm, medalik 2.2x1.3 cm

srebro pr.800, 2.02 g, 2.4x1.3 cm

Stela - szkic rzeźbiarski, 1951 r.

gwasz, węgiel/papier, 34,8 x 17,8 cm
sygnowany, opisany i datowany p.d.: 'Sept. | 1951 | croquis de | Lambert Rucki'

Czekający pies

pastel, papier, 32 x 25 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: J. Lambert-Rucki

Krucyfiks

brąz patynowany, drewno, 27 x 19,5 cm,
sygn. prawy bok.: LambertRucki

Św. JAN CHRZCICIEL

brąz patynowany, drewno, wys. całkowita 28 cm
sygnowany na tunice z tyłu: LAMBERT - RUCKI, na spodzie drewnianej podstawki wyciśnięte: CHERET | PARIS

Medalik Madonna z Dzieciątkiem (Francja, III ćw.XX w.)

sygn. J.LAMBERT/ RUCKI/ FRANCE
srebro pr.800, 2.02 g,
2.3x1.8 cm

Mężczyzna w kapeluszu i bryły, 1919 r.

olej/tektura na płycie, 73,5 x 50,5 cm
sygnowany i datowany u dołu: 'J. Lambert-Rucki 1919'

Dusza lalek, 1930 r.

gwasz/tektura, 56 x 39 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'J. Lambert Rucki 1930'

Boże Narodzenie, 1960 r.

gwasz, papier, 21 x 13.5 cm,
sygn. i dat. p.d.: J. Lambert-Rucki 1960

liczba obiektów: 135