PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
Kredka na papierze
22 x 32 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d. - "Podsadecki"
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tusz lawowany, papier, 23 x 33 cm;
Sygn. p.d.- Podsadecki oraz l.d.- 1963 09.28
sangwina, 24,3 x 33,6 cm,
sygnowana l.d. "PODSADECKI" i datowana p.d. "24.II.958"
rysunek, tusz, papier, 19 x 26
sygn. l.d.: 12.7.1959., .pd.: PODSADECKI
Ołówek, papier, 35 23 cm;
Sygn. p.d.- K.P.
Napis l.d.- T. 966
olej na płycie pilśniowej, 32 x 39,5 cm,
sygnowany p.d. "Podsadecki", na odwrocie fragment szkicu (?)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
28x40 (w świetle passe-partout )
akwarela, tusz, papier, 32,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: Z Tycjana/Podsadecki 1968
rysunek tuszem, papier, 22 x 15,5 cm;
sygn. p.d.: III./ 1959./ PODSADECKI
Pejzaż z Kalwarii Zebrzydowskiej
czarna kredka, papier żeberkowy, 21,5 x 29,5 cm;
napis autorski p.d.: Kalwarja
czarna kredka, papier, 21,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kalwarja
tusz, akwarela, papier, 23,5 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Podsadecki/1.T.959
akwarela, papier, 20 x 30 w świetle oprawy
sygn. p.d.: PODSADECKI