1 zł
2 600 000 zł

HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)

Rudowłosa dziewczynka

olej/tektura, 20,5 x 26,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Wlastimil | Hofman 19(?)`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Autoportret na tle Wawelu (Autoportret), 1921 r.

olej/tektura, 98 x 70,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Wlastimil Hofman | 1921`
na odwrociu papierowa naklejka wystawowa TPSP w Krakowie z 1922 r. z opisem obrazu
- Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków 1922

Macierzyństwo

olej, sklejka; 58 x 60,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofman;
na odwrocie naklejki: Towarzystwa Artystów Polskich "Sztuka" w Krakowie oraz Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1937 roku

Zamyślona, 1923

olej, sklejka; 39 x 48 cm w świetle ramy;
sygn. i dat. dolny środek: WLASTIMIL HOFMANN / 1923

JASKÓŁKA

olej, tektura, 49 x 33.5 cm
sygn. u dołu: Wlastimil Hofman

KORONACJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYJI PANNY , 1933

olej, płótno, 160 x 112 cm,
sygn.l.d. Wlastimil Hofman/ 1933

AUTOPORTRET Z BRATEM, 1953

olej, tektura, 35 x 28 cm,
sygn.z prawej strony: Wlastimil 1953 /Hofman

WĘDROWCY

olej, deska, 70 x 99 cm,
sygn.p.d. Wlastimil Hofman /1924

Autoportret w zielonej koszuli, 1928

olej, płótno naklejone na tekturę; wym.: 47,5 x 39cm;
sygn.l.g.: 1928/Wlastimil Hofman

Autoportret, ok. 1910

olej na podrysowaniu ołówkiem, tektura; wym.: 16,8 x 13,3cm

Portret mężczyzny, 1949

olej, płótno; wym.: 53,5 44 cm;
sygn.l.g.: Wlastimil/Hofman/2/VI/1949

Głowa starca w futrzanej czapce, 1939

olej, tektura naklejona na sklejkę; wym.:15 x 8,5 cm;
sygn.p.d.: Wlastimil Hofman/1939

Gospodarz z Bronowic i Anioł Stróż, ok. 1925

olej, sklejka, wym.: 49 x 69cm;
sygn.p.d.: Wlastimil Hofman

Portret rodziny Potockich, 1934

olej, płótno; wym.: 136 x 153 cm;
sygn.l.d.: Wlastimil/ Hofman/ 1934

Powrót, 1947

olej, tektura; wym.: 38 x 46,5 cm;
sygn.p.d.: Wlastimil Hofman/ Szklarska Poręba 1947

Melancholia, ok. 1930

olej, tektura; wym.: 37,5 x 49,5 cm;
sygn.l.d.: Wlastimil/ Hofman

Jacek Malczewski, ok. 1960

olej, tektura; wym.: 13,4 x 17,4 cm;
sygn.l.d.: Wlastimil/ Hofman

Boża Myśl, 1930

olej, tektura; wym.: 39 x 48,5 cm;
sygn.p.d.: Wlastimil/ Hofman/ 1930

Nowe pokolenie, 1951

olej, płyta pilśniowa; wym.: 62 x 38,5 cm;
sygn.p.d.: Wlastimil/ Hofman 1951

liczba obiektów: 1577