1 zł
2 600 000 zł

HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)

Para dzieci

olej, tektura, 25,5 x 35 cm,
sygn. l.g.: Wlastimil Hofman

cena wywoławcza: Wykup abonament

Trzy dziewczynki

olej, tektura, 16,5 x 34 cm,
sygn. l.g.: Wlastimil Hofman

Anioł i starzec

olej, tektura, 34,5 x 48 cm,
sygn. l.g.: Wlastimil Hofman

Dzieci

olej, tektura, 17,5 × 38 cm
sygn. l. d.: Wlastimil/ Hofman

Jan Chrzciciel (portret J.A.Herbaczewskiego), ok. 1907 r.

olej, płótno na tekturze, 46 × 33 cm
sygn. p. d.: Hofmann/ Vlastimil

Szkice dłoni

tusz, papier; 29 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: monogramem wiązanym: WH oraz opis przy lewej krawędzi: Wlastimil Hofman

Portret mężczyzny, 1954

piórko, tusz, papier; 24 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. monogram wiązany, tuszem: WH .
Na odwrocie portret męski z profilu niebieska kredką, sygnowany: 19 WH 54

Portret mężczyzny przy stole, 1968

długopis, papier; 28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1968

Akt kobiety stojącej - szkic, ok. 1910

ołówek, papier; 42 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. monogram wiązany, tuszem: WH

Motyw wiejski

kredki, ołówek, papier; 15 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: monogramem wiązanym: WH
Na odwrocie cyfra 6

Siedzący chłopiec

piórko, tusz czerwony, tinta akwarelą żółtą,
papier; 27,5 x 20 cm (w świetle oprawy):
sygn. p. d. monogramem wiązanym: WH

Chłopczyk i Anioł Stróż

olej, sklejka; 25 x 35 cm
sygn. z lewej: Wlastimil Hofman

Dziewczyna z kwiatem, 1938

olej, sklejka; 35 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil 1938 / Hofman

Ulubiony piesek, 1928

olej, tektura; 49 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofmann / 1928;-
na odwrocie autorski napis ołówkiem: Ulubiony piesek

Główka dziewczynki, 1927 r.

olej/tektura, 16,5 x 16,7 cm
sygnowany l.d.: 'Wlastimil Hofmann 27'

Akt na drabinie - Rabuś i Maciuś, 1925 r.

olej/płótno, 198 x 98 cm
sygnowany i datowany l. d.: 'Wlastimil Hofman | 1925'

- Tygodnik Ilustrowany 1926, nr 17, s. 291 [il. oraz tytuł "Rabuś i Maciuś"]

Kochankowie

olej/płótno, 72,5 x 51 cm
sygnowany l.g.: 'Wlastimil Hofman'

Portret dziewczynki, 1935 r.

olej/sklejka, 54,5 x 50 cm
sygnowany l.d.: '1935 | Wlastimil Hofman'

Syzyfowe boje

olej, sklejka; 35 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman

liczba obiektów: 1577