1 zł
2 600 000 zł

MAZIARSKA Jadwiga (1916 Sosnowiec - 2003)

Relief, 1971

technika własna, sklejka; 82,5 x 49,5 cm;
na odwrocie napis: Jadwiga / Maziarska / Kraków 1971

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kompozycja - struktura materii, 1980

olej, płótno; 106,5 x 85,5;
sygn. na odwrocie: Jadwiga / Maziarska / 1980 r. / 105 cm x 88 cm

Kompozycja kolorowa

olej/płótno; 90,5 x 70 cm;
na odwrocie napis: Jadwiga / Maziarska / 90 cm x 70 cm / Kraków. ul. Mikołajska 8.

Relief

92 x 38 cm;
na odwrocie napis: Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8

Bez tytułu, 1985 r.

olej/płótno, 92 x 100 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: `Jadwiga | Maziarska | Kraków, 1985 r. | 92 x 100 cm`

- Dom Aukcyjny Desa Unicum, 14.12.2006
- Dom Aukcyjny Rempex, 21.04.2010
- kolekcja prywatna, Łodź

Informacja, 1980 r.

olej/płótno, 72,5 x 72,5 cm
sygnowany i opisany na odwrociu pismem odręcznym: `autor | Jadwiga Maziarska | Kraków, ul. Mikołajska 8/9 | tytuł: "Informacja" | 72,5 x 72,5 cm | 1980 r.`

Bez tytułu, 1988 r.

olej/płótno, 124 x 79 cm
sygnowany na odwrociu: `autor: Jadwiga Maziarska`

Tory stawania się w ciszy światła, 1950 r.

olej/płótno, 117 x 86 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Maziarska Jadwiga | Kraków, ul. Sobieskiego 1 m. 5 | tytuł: Tory stawania się | w ciszy światła | 1950 r. 86 x 117`

Relief

technika własna, płyta; 121 x 60 cm w świetle ramy;
na odwrocie napis: Jadwiga Maziarska / Kraków, Sobieskiego 1, m.5.

Kompozycja abstrakcyjna

olej, płótno; 75 x 55 cm;

Na strunie G, 1948 r.

olej/płótno, 90 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Maziarska`
opisany oraz datowany na odwrociu: `Jadwiga Maziarska | Kraków, | Sobieskiego 1.m.5. | tytuł: | ``Na strunie G`` | 48 r. 50 x 90`

Estymacja: 19 000 - 24 000

olej/płótno, 125 x 53 cm
sygnowany na odwrociu: `Jadwiga Maziarska`

Estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Kompozycja, 1984 r.

olej/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jadwiga Maziarska | Kraków, Mikołajska 8/9 | wymiary 130 x 130 cm | 1984 r.`

- Dom Aukcyjny Agra-Art
- kolekcja prywatna

Estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Portret Jonasza Sterna (rysunek dwustronny)

Ołówek; wym.: 28 x 21 cm; sygn. długopisem l.d.: Jadwiga Maziarska,

Kompozycja dynamiczna

22 x 16 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.śr.: `Maziarska`

Bez tytułu, 1985

olej, płótno,
90,5 x 100 cm;
sygn. i dat, na odwrocie

Bez tytułu, 1988

olej, płótno, 125 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: autor: Jadwiga Maziarska

POLA RYŻOWE, ok. 1980

olej, płótno
124.3 x 53 cm
sygnowany na odwrocie na płótnie: Jadwiga Maziarska

Kompozycja dynamiczna

rysunek, tusz, kredka, papier, 22,5 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn. śr. p.: Maziarska

KOMPOZYCJA, 1973

tusz, akwarela na papierze, 59 x 46 cm, sygnowana l.d. "Jadwiga Maziarska 73", na odwrocie naklejka krakowskiego CBWA.

liczba obiektów: 70