1 zł
2 600 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 1986 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrocie: Tomasz Tatarczyk 86

cena wywoławcza: Wykup abonament

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Łódka, 1993 r.

olej/płótno, 100 x 180 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | 1993'
powyżej wskazówka montażowa
na blejtramie nalepka z Galerii Art Consulting Stefana Szydłowskiego w Warszawie

- Galeria Stefana Szydłowskiego w Warszawie
- kolekcja instytucjonalna, Warszawa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarna droga, 1992 r.

olej/płótno, 180 x 260 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Kroki, 1997 r.

węgiel, tempera/tektura, 92 x 121 cm
sygnowany i datowany śr.d.: 'TOMASZ TATARCZYK 97'
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: 'TOMASZ TATARCZYK | "KROKI" | 1997 | węgiel, tempera'

- Galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa
- kolekcja instytucjonalna, Polska

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Wąwóz), 1993 r.

grafit/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TOMASZ TATARCZYK 93.'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Krok za krokiem VII, 1997 r.

olej/płótno, 100 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' TOMASZ TATARCZYK | KROK ZA KROKIEM VII | STEP BY STEP VII | 1997'
powyżej wskazówka montażowa, na odwrociu naklejka z galerii Art Consulting Stefana Szydłowskiego

- galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1988-90 r.

olej/płótno, 100 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WZGÓRZE" | 1988/90'

- kolekcja prywatna, Niemcy

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Ślady na śniegu, 1997 r.

olej, akryl, węgiel/papier, 71 x 98 cm (w świetle ramy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Tomasz Tatarczyk 1997'
na odwrociu papierowa naklejka z Galerii Stefana Szydłowskiego z opisem obrazu

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne Wzgórze - Dyptyk, 1988 r.

olej/płótno, 170 x 260 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WZGÓRZE" 1988', powyżej wskazówka montażowa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Siedem grzechów głównych, 1986 r.

olej/płótno, 170 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK| "SIEDEM "SEVEN | GRZECHÓW DEADLY | GŁÓWNYCH" SINS" version | wersja 1986'
na odwrociu trzy wskazówki montażowe

- zakup bezpośrednio od artysty

-Tomasz Rudomino, góry, lasy, drzewa - o malarstwie Tomasza Tatarczyka, "Projekt", nr 188, maj 1989, il. 9.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1988 r.

olej/płótno, 130 x 340 cm, 130 x 170 (x2), dyptyk
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WZGÓRZE" | 1988'
na odwrociu naklejka z Galerii Foksal z opisem obrazu, wskazówka montażowa oraz słabo czytelne stemple wywozowe
- Galeria Foksal, Warszawa, 08.- 09. 1988

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 2001 r.

technika mieszana/papier, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '"CZARNE WZGÓRZE" TATARCZYK 2001'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 2009 r.

olej, akryl, tempera, węgiel/karton, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
olej, akryl, tempera, węgiel na papierze 2009 | Tomasz Tatarczyk

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

PRZEDMIOTY BEZUŻYTECZNE VIII, 1980/1981 r.

olej/płótno, 120 x 85 cm
TATARCZYK 80/81 | Przedmioty bezużyteczne VIII

- GALERIA WIZYTUJĄCA, styczeń 2016 r.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 1981 r.

olej/płótno, 120 x 85 cm
Autentyczność obrazu potwierdzona przez żonę artysty P. Aleksandrę Tatarczyk

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarna droga (Black Road), 2000 r.

olej/płótno, 170 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: TOMASZ TATARCZYK | "CZARNA DROGA" | "BLACK ROAD" | 2000'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2002 r.

technika mieszana/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TOMASZ TATARCZYK | 2002'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

NA KAZIMIERSKIM RYNKU, ok. 1975

Olej, płótno; 56 x 46 cm
Sygnowany l.d.: Tatarczyk

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 1988 r.

akryl/papier, 108 x 148 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Vellano 4, 2008 r.

olej/płótno, 120 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ | TATARCZYK | 2008 | VELLANO 4'

liczba obiektów: 124