1 zł
2 600 000 zł

CHOREMBALSKI Wawrzyniec (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)

PEJZAŻ WIOSENNY Z KACZEŃCAMI, 1957

Olej, płótno; 54 x 81 cm
Sygnowany p. d.: W. CHOREMBALSKI | 1957

cena wywoławcza: Wykup abonament

W ZATOCE GDAŃSKIEJ, 1946

Olej, płyta; 36,5 x 51 cm
Sygnowany p. d.: W. CHOREMBALSKI | Sopot 1946
Na odwrocie napis czarną farbą: CHOREMBALSKI WAW. N Leg. 592 | ROZMIAR 35 x 50

Mimozy

olej, sklejka, 47 x 38 cm;
sygn. W. Chorembalski / 1935

KOŚCIÓŁ FARNY W KAZIMIERZU, 1954

Olej, tektura; 38,7 x 32 cm
Sygnowany p. d.: W. Chorembalski | 1954
Na odwrocie napis: CHOREMBALSKI WAW (...) | "KOŚCIÓŁ FARNY W KAZIMI (...)

LAS ZIMĄ, 1944

Olej, karton naklejony na dyktę; 39,5 x 55 cm
Sygnowany p. d.: W. CHOREMBALSKI | 1944 R

LAS JESIENIĄ, 1957

Olej, płótno; 41 x 71,3 cm
Na odwrocie napis: WAW. CHOREMBALSKI

Akt na tle pejzażu

olej, tektura, 21,5 x 36 cm;
sygn. p.d.: W. Chorembalski / 1928 r.;
na odwrocie fragment szkicu kompozycji
z polskimi ułanami na koniach

Las

olej, sklejka, 44 x 36 cm
sygn. p.d.: W. Chorembalski 1939

WIDOK NA WARSZAWSKI KOŚCIÓŁ ŚW. ANNY OD STRONY WISŁY, 1944

olej na tekturze, 35 x 50,5 cm,
sygnowany p.d. "W. CHOREMBALSKI / WARSZAWA 1944"

Rybak z siecią

sygnowany l.d.
olej, tektura
30x39.5

NAD STAWEM (PEJZAŻ), 1926

olej na płótnie naklejonym na tekturę,
28,2 x 37 cm,
sygnowany p.d. "W. Chorembalski / 1926"

Pejzaż warszawski

sygnowany p.d.
olej, tektura
25x33

PEJZAŻ LETNI, 1946 r.

Olej, tektura, 33 x 49,8 cm
Sygnowany czarnym olejem p. d.: W.Chorembalski | 1946

W Ogrodzie Saskim”

Olej, tektura, 25,5 x 32,5 cm;
Sygn. p.d.- W. Chorembalski / 1945

SALA BALOWA W ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE, 1928

olej na płótnie, 81,5 x 99,3 cm,
sygnowany p.d. "WAW. CHOREMBALSKI / WARSZAWA ZAMEK KRÓLEWSKI /1928", na odwrocie na płótnie "WAW. CHOREMBALSKI / ăSALA BALOWA w ZAMKU KRÓLEWSKIM w WARSZAWIE"

POD ZAWICHOSTEM (RYBAK), 1929

olej na płótnie, 45 x 70 cm,
sygnowany p.d. "W. Chorembalski" / 1929 r.", na odwrocie na płótnie napisy: "POD ZAWICHOSTEM / WAW. CHOREMBALSKI / WARSZAWA AL. JEROZOLIM. 17 m 26" oraz na krośnie nalepka wystawowa Zachęty z 1931 r., na której nazwa "Rybak"

NA STAWIE, 1936 r. lub 1956 r.

Olej, sklejka; 30 x 38,7 cm
Sygnowany brązowym olejem przy dolnej
krawędzi: W. CHOREMbalski 195(3?)6
Na odwrocie napis: WAW. CHOREMbalski | al. JeRozolimska 17 m 26

Łąka

olej, tektura, wym.: 33,5 x 48,5 cm
sygn. p.d.: W. Chorembalski 1945

KONIE U WODOPOJU, 1945

olej na tekturze,
35 x 50 cm w świetle passe-partout,
sygnowany u dołu po prawe j"W Chorembalski 1945"

WIDOK NA WARSZAWSKI KOŚCIÓŁ Św. ANNY, z dołu, z Mariensztatu.

olej na tekturze,
35 x 50 cm,
sygnowany u dołu po prawej"W. Chorembalski/ Warszawa 1944"

liczba obiektów: 63