1 zł
2 600 000 zł

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Wnętrze Świątyni, 1969

olej, płótno
77 x 87,5 cm;
sygn. p. d.: znak artysty w trójkącie na odwrocie opis autorski: Jerzy Krawczyk / tyt. Wnętrze Świątyni . wym. 79 x79 olej, płótno / 1969 rok powstania

cena wywoławcza: Wykup abonament

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

PORTRET KINGI, 1959 R.

olej/płótno
135,5 x 84 cm
sygn. i dat. p.d.: `Jerzy Krawczyk 1959 r.`
na odwrocie nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Łodzi z 1959 r.

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Studium głowy Żyda

olej, płótno
67 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: Krawczyk

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Karolinka

olej, płótno
138 x 65 cm;
na odwrocie nalepka CBWA w Łodzi nr 36, 23 IX 1964

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

W pracowni

olej, płótno,
74 x 60 cm; sygn. p. d.: JK57
na odwrocie nalepka z CBWA w Łodzi z 1957 r. oraz napis autorski:
WYSTAWA RELISTÓW (sic!) / Jerzy Krawczyk / Łód¼ Al. Róż 4/6 / "BASIA"

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

KOMPOZYCJA, 1957

olej/płótno,
58 x 50 cm
sygn. p. d.: `JK`
na odwrocie nalepka wystawowa CBWA Łód¼ z 1957 r.

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Żydzi

sygn. l d
olej, płótno
40.5x76.5

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Akt II

sygn. p.d.
ołówek, papier
12.5x21.2

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Lustro

olej, płótno, 90 x 74 cm;
sygn. p. d. monogramem
na odwrocie nalepka wystawowa z Lempertz (DESA Works of Modern Art.)

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

U Szymona Faryzeusza, 1957 r.

olej/płótno, 95 x 73 cm
sygn. monogramem l. d.: `JK` na odwrociu opis: `"U Szymona Faryzeusza / 85 x 73 olej, płótno 57 / rok 19`
na odwrociu naklejka wystawowa BWA Łód¼

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Niobe II, 1964

olej, płótno, 73 x 60 cm;
sygn. l.d. gmerkiem artysty; opisany na odwrocie oraz naklejka CBWA Łódź i naklejka Okręgowego Muzeum w Bydgoszczy

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Autoportret w plenerze

olej/tektura, 71 x 52 cm
na odwrocie dwie papierowe naklejki: `Jerzy Krawczyk | Łódź | Autoportret w plenerze | Cena |71 x 52` oraz `ZARZĄD MIEJSKI W ŁODZI | WYDZIAŁU KULTURY I SZTUKI | GALERIA SZTUK PLASTYCZNYCH | PARK SIENKIEWICZA TELEFON 110 59 | Imię i nazwisko autora Jerzy Krawczyk | Adres Łódź Grabowa 15 | l. p. 36 cena technika olej | Tytuł dzieła | Data nadesłania 12.grudnia 1948`

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Martwa natura z owocami

sygnowany p.d.
olej tektura, 41x48 cm

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Na Berlin, 1955

olej, płótno, 77 x 94 cm;
sygn. i dat. p.d.: Jerzy Krawczyk 1955

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Warta

olej, płótno, 61,5 x 85,5 cm;
sygn. p.d. znakiem autorskim; na odwrocie naklejka z napisem: WYSTAWA REALISTÓW / Jerzy Krawczyk / Łódź Al. Róż 4/6 "WARTA"

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Motyw łódzki

olej/płótno, 68 x 53 cm
sygn. l. d. monogramem wiązanym
na odwrocie papierowa nalepka z opisem: `Jerzy Krawczyk - Łódź / "Motyw łódzki" / 53 x 68`

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Karolinka, 1964 r.

olej/płótno, 132 x 62 cm
na odwrocie papierowa naklejka: `CENTRALNE BIURO WYSTAW | ARTYSTYCZNYCH w Łodzi | Nr 36 | Autor Krawczyk Jerzy | Adres Łódź Aleje Róż 4/6 | Tytuł "Karolinka" | Technika Olej Wymiar 138 x 67 cm | Cena Łódź 23 - 9 1964`

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Hume

olej, płótno, 72,5 x 64,5 cm;
nie sygn.; na odwrocie na blejtramie nr 28 oraz nalepka z napisem: Godło: Hume

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

50-ta rocznica

olej, płótno, 65,5 x 100 cm;
sygn. p.d.: gmerk artysty;
na odwrocie napis: Jerzy Krawczyk /
Łódź Aleja Róż 4/6 / "50-ta rocznica"

KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)

Łowicz

olej/płótno, 38,5 x 66,5 cm

liczba obiektów: 111