PIOTROWSKI Antoni (1853 Nietulisko Duże k. Kunowa - 1924 Warszawa)
olej/płyta,
58,5 x 43 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
NA POPASIE. EPIZOD Z WOJEN BAŁKAŃSKICH, 1885-87
rysunek piórkiem,
12 x 14 cm w świetle passe-partout,
sygnowany l.d. "A. Piotrowski"
olej na płótnie, 103 x 155 cm
sygn l.d. Ant. Piotrowski / Krakow 1889
olej/tektura,
93 x 67 cm
sygnowany i datowany d. śr.: `A. PIOTROWSKI 897`
ODWROCIE: opisany autorsko
Olej, sklejka;
15 x 20,5 cm
Sygnowany p.d.: A. Piotrowski
Scena w kuchni á la Chardin, 1923
olej, płótno,
64,5 x 56 cm;
sygn. p. g.: A. Piotrowski./ 1923
PORTRET FRANCISZKA SZALCZYKA, STRZELCA 3. PUŁKU WIELKOPOLSKIEGO W ŁANICY, 1919
Olej, sklejka;
34 x 24 cm
Sygnowany p.d.: AP BIEDRUSKO
Na odwrocie napis ołówkiem: malował Antoni Piotrowski | 219 | Franciszek Szalczyk | Strzelec 3 pułku | wielkopolskiego | w Łanicy | (sierpień 1919)
olej, płótno naklejone na karton, 24 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: A. Piotrowski; na odwrocie nalepka z TZSP z nr 12339,
tytułem, datą nadesłania 26 X 1925
olej, płótno (dublowane); 161 x 211 cm;
sygn. p. d.: Antoni Piotrowski 1889/ Kraków
ołówek, papier, 32 x 27,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawe: APiotrowski / No 7 (ołówek)
POLOWANIE PAR FORCE NA JELENIA, po
olej, płótno
60 x 121 cm
sygnowany l.d.: A. Piotrowski
Płótno jest dublowane.
olej/płótno,
61 x 61 cm
sygnowany i datowany p. d.: `A. Piotrowski 1916`
papierowa naklejka wystawowa: `TOW. PRZYJ. SZTUK PIĘKN. W KRAKOWIE | 1916 Nr 0115 | Autor Piotrowski Antoni | Dzieło p. t. Przed lustrem`
olej, sklejka,
22.5 x 27 cm
sygnowany p.d.: Antoni Piotrowski | Hel. 1913
Na odwrocie ślad po nieczytelnym, zatartym napisie kredką; napis ołówkiem: # 2-c;
olej, sklejka,
54,5 x 75 cm;
sygn. p. d.: A. Piotrowski 903
DZIEWCZYNA W STROJU KRAKOWSKIM
akwarela, gwasz, ołówek,
26, 5 x 19 cm w świetle passe-partout,
sygnowana l. d. "A Piotrowski"