1 zł
2 600 000 zł

PIOTROWSKI Antoni (1853 Nietulisko Duże k. Kunowa - 1924 Warszawa)

MUZYKANTKA

olej/płyta,
58,5 x 43 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

NA POPASIE. EPIZOD Z WOJEN BAŁKAŃSKICH, 1885-87

rysunek piórkiem,
12 x 14 cm w świetle passe-partout,
sygnowany l.d. "A. Piotrowski"

Bitwa nad Slivnitsą

olej na płótnie, 103 x 155 cm
sygn l.d. Ant. Piotrowski / Krakow 1889

NOSTALGIA, 1897 R.

olej/tektura,
93 x 67 cm
sygnowany i datowany d. śr.: `A. PIOTROWSKI 897`
ODWROCIE: opisany autorsko

NA TARGU

Olej, sklejka;
15 x 20,5 cm
Sygnowany p.d.: A. Piotrowski

Scena w kuchni á la Chardin, 1923

olej, płótno,
64,5 x 56 cm;
sygn. p. g.: A. Piotrowski./ 1923

PORTRET FRANCISZKA SZALCZYKA, STRZELCA 3. PUŁKU WIELKOPOLSKIEGO W ŁANICY, 1919

Olej, sklejka;
34 x 24 cm
Sygnowany p.d.: AP BIEDRUSKO
Na odwrocie napis ołówkiem: malował Antoni Piotrowski | 219 | Franciszek Szalczyk | Strzelec 3 pułku | wielkopolskiego | w Łanicy | (sierpień 1919)

Wiosna

olej, płótno, 66,6 x 66 cm;
sygn. p. d.: A. PIOTROWSKI

Wiosna

olej, płótno, 66,6 x 66 cm;
sygn. p. d.: A. PIOTROWSKI

Pościg

Olej na płótnie, 54 x 93 cm,
sygn. l.d.: A. Piotrowski.

Góralka

Olej na płótnie, 69 x 49,5 cm,
sygn. l.d.: A Piotrowski

Koń w pejzażu

olej, płótno naklejone na karton, 24 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: A. Piotrowski; na odwrocie nalepka z TZSP z nr 12339,
tytułem, datą nadesłania 26 X 1925

Nimfy i satyry

olej, płótno (dublowane); 161 x 211 cm;
sygn. p. d.: Antoni Piotrowski 1889/ Kraków

Portret młodej kobiety

ołówek, papier, 32 x 27,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawe: APiotrowski / No 7 (ołówek)

POLOWANIE PAR FORCE NA JELENIA, po

olej, płótno
60 x 121 cm
sygnowany l.d.: A. Piotrowski
Płótno jest dublowane.

GĘSIARKA

olej/płótno
84 x 112 cm
sygnowany p. d.: "A. PIOTROWSKI"

Przed lustrem, 1916 r.

olej/płótno,
61 x 61 cm
sygnowany i datowany p. d.: `A. Piotrowski 1916`
papierowa naklejka wystawowa: `TOW. PRZYJ. SZTUK PIĘKN. W KRAKOWIE | 1916 Nr 0115 | Autor Piotrowski Antoni | Dzieło p. t. Przed lustrem`

MORZE BURZLIWE NA HELU, 1913

olej, sklejka,
22.5 x 27 cm
sygnowany p.d.: Antoni Piotrowski | Hel. 1913
Na odwrocie ślad po nieczytelnym, zatartym napisie kredką; napis ołówkiem: # 2-c;

Kobieta w krakowskim stroju

olej, sklejka,
54,5 x 75 cm;
sygn. p. d.: A. Piotrowski 903

DZIEWCZYNA W STROJU KRAKOWSKIM

akwarela, gwasz, ołówek,
26, 5 x 19 cm w świetle passe-partout,
sygnowana l. d. "A Piotrowski"

liczba obiektów: 113