PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
litografia, e.a., papier, 56 x 38 cm
sygn. p.d.: JPrzybylski 88
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
litografia, 6/50, papier, 58 x 45 cm;
sygn. p.d.: Janusz Przybylski
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
litografia, papier, 50 x 54 cm sygn. l.d.: Republika Ludzka 4
litografia 5/50, p.d. Janusz Przybylski 83 r.
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
litografia, papier, 45x53 cm
sygn.:p.d. Janusz Przybylski 83 r.
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
litografia, papier, 58x45 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: Para Grabarzy, litografia 3/50 p.d.: Janusz Przybylski 1983
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
sygn. l.d.: Modelka, litografia 3/50 p.d. Janusz Przybylski 1983
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
litografia, papier, 45 x 50 cm sygn.: l.d. Republika ludzka,
litografia 2/50 p.d. Janusz Przybylski 1983 r.
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
litografia, papier, 45 x 58 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: Plotkary, litografia 2/50 p.d. Janusz Przybylski 83
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
litografia, papier, 45 x 53 cm sygn.: l.d. Republika ludzka 5,
litografia 3/50 p.d. Janusz Przybylski 1983 r.
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
akryl, płótno, 130 x 110 cm; na odwrocie napis autorski: JANUSZ PRZYBYLSKI / SIESTA / 130 x 110 cm
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
akryl, płótno, 80 x 100 cm; sygn. i dat. p.d.: JP 92., na odwrocie napis autorski
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
akryl, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: JP 92.,
na odwrocie napis autorski
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
akryl, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. i dat.: JP 92., na odwrocie napis autorski
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
olej, tektura, 68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Nowina JPrzybylski
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
akryl, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: JP 92.,
na odwrocie napis autorski
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
akwaforta z akwatintą, 49 x 64 cm,
sygnowana oł. pod płytą p.d. "Janusz Przybylski 1971.", oł. l.d. ""Przyziemna" akwaforta, akwatinta /odbitka artysty/"
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
akwaforta z akwatintą, 64,5 x 49 cm,
sygnowana oł. p.d. pod płytą "Janusz Przybyl. 1969", l.d. oł. ""Pogrzeb rekina" /autorska/"