1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Erotyk, 2005 r.

ołówek/karton, 49 x 62 cm
sygnowany p.d.: 'Jan Dobkowski 2005'

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu , 2003 r.

serigrafia barwna/papier, 28 x 21,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'Jan Dobkowski 2003 10/100 Serigrafia'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu: Księżyc i moja czereśnia XV, 2010

akryl, płótno; 55 x 55 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / Z CYKLU "KSIĘŻYC I MOJA CZEREŚNIA XV" 2010 ROK / ACRYL 55 cm x 55 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Synergia, 1971 r.

olej/płótno, 196 x 146 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "SYNERGIA" 1971'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kobiece medytacje, 1990 r.

akryl, olej/płótno, 147 x 197 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 1990'
opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "KOBIECE MEDYTACJE" 1990 | olej+acryl | 147 cm x 197cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

MIŁOŚĆ, 1969

olej, płótno, 200 x 150 cm
op. na odwrocie: Jan Dobkowski/ "Miłość" 1969/ 200 cm x 150 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Pejzaż przestrzeni IX, 1983

akryl, płyta pilśniowa; 55 x 75 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "PEJZAŻ PRZESTRZENNY IX" 1983 / ACRYL 55 cm x 75 cm, oraz stempel z numerem

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

NOKTURN, 2000

akryl, płótno
38 x 55 cm
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 2000 r.
na odwrocie na płótnie sygn.: Jan Dobkowski | "Nokturn LXXXIX" 2000 ROK | ACRYL | 38 cm x 55 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Uniwersum CXXXXVI, 1999 r.

akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | akwarela z cyklu "UNIVERSUM CXXXXVI" 1999 ROK | AKWARELA | 48 cm x 63 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Wspaniały bieg, 1988 r.

akwarela/papier, 48 x 32 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JAN DOBKOWSKI 88', opisany l.d.: '"Wspaniały bieg"'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Przestrzenie pejzażu, 1983 r.

akryl/płyta pilśniowa, 55,3 x 75,3 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JAN DOBKOWSKI 83'
na odwrociu opisany: '"PRZESTRZENIE | PEJZAŻU" 1983 | JÓRKOWI Gr... | S.W. | J.D.'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Siostry skompilowane, 1974

olej/ceramika, wys.: 4,5 cm, śr.:36,5 cm
opisany na odwrociu: ' "Siostry skomplikowane" | marzec 1971r. | Jan Dobkowski

- Janusz Eysymont, Talerze zidentyfikowane, "Projekt" 1977, nr 6(121), s. 28

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993 r.

pastel, 50 x 70 m, sygn.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Zwielokrotniona, 1968

olej, płótno; 90 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "ZWIELOKROTNIONA" 1968 ROK / olej / 90 cm x 63 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Erotyk, 2005 r.

ołówek/karton, 62 x 49 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 2005'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Gorące zaloty, 1984

olej, akryl, płótno, 64 × 50 cm
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 84; na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski / "GORĄCE ZALOTY" 1984 /OLEJ + AKRYL / 60 cm x 54 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

GENESIS LXXXVI, 1987

ołówek, papier, 51,5 x 72,5 cm
sygn. na odwrociu: Jan Dobkowski / Genesis LXXXVI 1987 r.
51,5 cm x 72,5 cm / 1.III.1987. MIĘDZY PANAMĄ A COSTARICĄ PACYFIK

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał w Rio XXXXV, 2008

akryl, płótno, 81 × 60 cm
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski / KARNAWAŁ W RIO XXXXV / 2008 ROK / ACRYL / 81 X 60 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

pastel, papier, 50 x 70 cm, 1993

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Czarodziejski wąż, 1971

olej, płotno; 41 x 33,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski / "CZARODZIEJSKI WĄŻ" 1971 / olej 41 cm x 33 cm

liczba obiektów: 502