1 zł
2 600 000 zł

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kościelec

tempera, papier, 48 x 62 cm (w świetle passe-partout); sygn. p.d.: Mbogusz;

cena wywoławcza: Wykup abonament

BOGUSZ Marian (1920-1980)

OBRAZ XIII, 1977

akryl, aluminium,
80 x 60 cm
na odwr., na płycie napis: MARIAN BOGUSZ - WARSZAWA | "B- XIII" - ALUM + AKRIL | 0 - 80 x 0 - 60 - 1977 | mbog 77 oraz podłużna pieczątka: MKZ 1 | przedmiot nie podlega | zakazowi wywozu za granicę

BOGUSZ Marian (1920-1980)

KOŁO, 1970

olej, płótno,
115 x 162.5 cm
na odwr., na blejtramie napis: "KOŁO"- 1970, KOŁDUNICE ĦSRS [pionowa strzałka]; na górnej listwie: BOGUSZ MARIAN 24

BOGUSZ Marian (1920-1980)

W - 2, 1977

akryl, aluminium,
60 x 80 cm
sygnowany p.d. czarnym tuszem: mbogusz
na odwr. napis ołówkiem: MARIAN BOGUSZ 1977 | "W-2" 60 x 80 cm/akryl/aluminium

BOGUSZ Marian (1920-1980)

MEDYTACJA ZIELONA, 1975

akryl, płyta aluminiowa, werniks,
85.5 x 66 cm
na odwrocie czarną farbą: MARIAN BOGUSZ | "MEDYTACJA ZIELONA" | TECHN: ALUMINIUM | + ACRYL | + WERNIKS - 1975 | WŁ. DANUTA ZBRÓG | WART - 20 000 zł - | mbogusz | -76-

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kręgi

olej, sklejka, 116 x 99,5
na rewersie naklejka wystawowa KMPiK Ruch "Warszawa / Galeria Współczesna / Kręgi / olej / 18 III – 11 IV 1971

BOGUSZ Marian (1920-1980)

KOMPOZYCJA, 1957

olej, tektura,
68.5 x 45.5 cm
Na odwrocie, na tekturze napis czarnym flamastrem: BOGUSZ MARIAN | 1957 | 68,5 x 48,5 cm | olej | tektura | 57; obok strzałka

BOGUSZ Marian (1920-1980)

POZIOM, 1976

akryl, metal,
70 x 100 cm

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Portret, 1955-56

tempera, dykta,
87 x 55 cm

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja abstrakcyjna, 1957

akryl, płótno, 73 x 55
sygn. wiązana i dat. p.d.: MBogusz 57

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Zwei teile, 1961

olej, płótno, 130 x 100
na rewersie napis: Marian Bogusz / 1961 / " Zwei teile" / 130 x 100.

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Przestrzeń X, 1977

68,5 x 98,5 cm (w świetle ramy)
syg. na odwr. śr.g.: BOGUSZ MARIAN | "PRZESTRZEŃ X" - 1977 | 0.70 x 1.00 - ACRIL + ALUM. | Własność prywatna!, obok numery, flam.: 73, na plastrze lekarskim: 337

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Zestawienia, 1965

collage (drewno, tkanina, metal, skóra), deska,
72 x 52 cm
sygn. na odwr. g. (na zawiniętym materiale): mbogusz 1965, na odwr. deski śr.g. nalepka mpis: ZESTAWIENIA, niżej dedykacja i sygn.: NA DZIEŃ | NAUCZYCIELA | DLA | BOGUSŁAWA | I DLA | WSZYSTKICH | NAUCZYCIELI - | 22.XI.69 | mbogusz

BOGUSZ Marian (1920-1980)

bez tytułu, 1957

gwasz, papier,
45 x 65cm w świetle passe-partout
sygn. p.d. Szwacz 57
opis tył: BOGUSZ MARIAN / tempera - 1957

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Pejzaż z okolic Bielska-Białej, 1951

olej, płyta pilśniowa, 59 x 91 cm;
sygn. i dat. p. d.: m bogusz 51, na odwrocie nalepka CBWA z II Ogólnopolskiej Wystawy Plastyki

BOGUSZ Marian (1920-1980)

gwasz, papier,
34 x 48 cm (w świetle passepartout);
sygn. p.d.: Bogusz

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Martwa natura drezdeńska nr 6, 1955

olej, płótno,
35.5 x 49.5 cm
na odwr. szkic postaci tyłem, p.g. nalepka autorska z napisem atramentem: BOGUSZ MARIAN | POLEN | WARSZAWA, KOPERNIK STR. | [c.d. adresu] | "DRESDENER STILLEBEN | NR. 6" | ŐL - 1955 | 0.51 x 0.36 | AUSSTELLUNGEN: WARSZAWA - 1956 | LUBLIN 1956, OLSZTYN 1956.

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Portret Vincenta van Gogha - wg autoportretu malarza 1949

olej, płyta pilśniowa, 59 x 69 cm;
sygn. i dat. l. d.: m.bogusz49

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja czerwona 1957

olej, płótno, 128 x 95 cm;
sygn. i opisany na odwrocie, na blejtramie

BOGUSZ Marian (1920-1980)

W-2, 1977

60 x 80 cm, akryl, blacha aluminiowa.,
sygn. p.d.: M Bogusz

liczba obiektów: 181