PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno
53,2 x 65 cm
sygn. p.d.: Ig Pieńkowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 61 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'Ign. Pieńkowski'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 60 x 71 cm
sygnowany p.d.: ‘I. Pieńkowski’
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno naklejone na tekturę, 56 x 75,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ign. Pieńkowski | 23'
na odwrociu papierowa nalepka Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie z Salonu Dorocznego 1923/24 z opisem pracy
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 61 x 74 cm
sygn.l.d.: Ign.Pieńkowski
Ignacy Pieńkowski (1877-1948).Malarz z Podlasia, Muzeum Rolnictaw im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, 18 czerwca - 18 sierpnia 2018 r.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
akwarela, papier, 34 x 58 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 61 × 81 cm
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Martwa natura z kwiatami i porcelanową figurką
olej, płótno; 65,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Fragment katedry z kaplicą Zygmuntowską
litografia barwna, papier; 430 x 350mm;
sygn.p.d.: I.P.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 68,5 x 56,5 cm
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Widok na kościół Dominikanów w Krakowie
kredka, papier, 40,5 × 25 cm w świetle oprawy
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
sygn. u dołu: Ign Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
akwarela, gwasz/papier, 8,5 x 13,2 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, opisany i datowany l.g.: 'Ign. Pienkowski | dla Stefana nasze | Dołubowo | 12 VI 16 r.'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
akwarela, gwasz/papier, 9 x 13,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, opisany i datowany l.g.: 'Ign. Pienkowski | dla kochanej Zuzanny | Dołubowo | 12 VI 16 r'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno; 65,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno
45,3 x 55 cm
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
litografia barwna, 19 x 26,5 cm na arkuszu 30 x 40 cm,
sygnowany i datowany ołówkiem p.d. "Ign.Pieńkowski’23", l.d. "litografia kolorowa".
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
MARTWA NATURA z KWIATAMI i OWOCAMI, 1929
gwasz na tekturze, 52 x 46,5 cm, sygnowany i datowany l.d.
"Ign. Pieńkowski 1929".
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)