1 zł
2 600 000 zł
/12

FANGOR Wojciech (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)

Na Bałtyku, 1950 r.

flamaster, papier, 65 x 49 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Fangor 50

cena wywoławcza: Wykup abonament

Cow by Fangor, 2005

Forma przestrzenna naturalnych rozmiarów z autorskim projektem sygnatury żywica epoksydowa polichromowana, farby na bazie kleju syntetycznego, wys. 144, szer. 235 cm

Fala#30, 1963

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: FANGOR/ #30

B1, 1964 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FANGOR | B1 1964'

Szósta wieczór, 1989 r.

olej/płótno, 89 x 114 cm
sygnowany p.d.: 'Fangor'
opisany na odwrociu: 'Fangor | 6 WIECZÓR'

Bez tytułu, 1975 r.

olej/płótno, 152,4 x 152,4 x 10,2 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'FANGOR | 1975'

B65, 1965

olej, płótno, 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR B65 1965, na odwrocie na blejtramie papierowa nalepka Galerie Springer

Bez tytułu, 1972 r.

kredka olejna/papier, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Fangor 72'

Symetria 2, 2015

aluminium, akryl, 146 × 100 × 73 cm
sygn. z tyłu u góry: Fangor 15

Black and pink, 1960

olej, płótno, 96 x 79 cm
sygn. Na odwrocie: FANGOR/ BLACK AND PINK/ 1960

M30, 1971

olej, płótno, 106,5 x 106,5 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR / M30 1971 / 42 x 42”

"M 10", 1968 r.

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FANGOR / M 10 1968'

"B 25", 1965 r.

olej/płótno, 129 x 129 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FANGOR / B25 1965'
na odwrociu pieczęcie kolekcji Fibak Monte Carlo i Galerii Fibak w Warszawie

"#51", 1963 r.

olej/płótno, 78 x 78 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FANGOR / #51 1963'

Koło, 1970 r.

kredka/papier, 66 x 47 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Fangor 70'

Portret kobiety, 1997 r.

tusz/papier, 27 x 21 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.:'‘Fangor 97'

Bez tytułu (Szkic do obrazu), 1957 r.

olej/papier, 19 x 19 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Fangor 57'

Projekt Plakatu na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

wydruk komputerowy, pianka; 100 x 70 cm;
sygn. p. g. w druku: Fangor; sygn. i dat. p. d.: Fangor13.

Bez tytułu, 2005 r.

serigrafia barwna/papier, 69 x 69 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: 'Fangor 2005', opisany ołówkiem p.d.: 'artist proof 6/10'

Ręce, 1991/2010

akryl, technika własna, płótno; 85,5 x 106 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Fangor 91/2010;

/12
liczba obiektów: 235