1 zł
2 600 000 zł
/5

KAŁUCKI Jerzy (1931 Lwów - 2022)

PRZEBIEGI XXII, 2012 r.

akryl/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrocie, na listwie blejtramu: Jerzy Kałucki 2012
opisany na odwrocie, na płótnie: PRZEBIEGI XXII

cena wywoławcza: Wykup abonament

Togo, 1993

serigrafia, papier; 79 x 58,5 cm w świetle ramy;
sygn. i dat. p. d.: Kałucki 1993 (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza i opis l. d.: „Togo” 11/35 sérigraphie (ołówkiem)

Mino , 1991/1994 r.

serigrafia barwna/papier, 49 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Kałucki 1991/94' oraz opisany ołówkiem u dołu: '"Mino" 37/50 serigraphie'
69 x 69 cm (w świetle oprawy)

Uchwyt, 1985

olej, płótno, 105 x 120 cm
sygn. na blejtramie: Jerzy Kałucki 1985
opisany na odwrocie: Jerzy Kałucki 1985 „Uchwyt”

Tub, 1993

serigrafia, papier; 80,2 x 59,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Kałucki 1993 (ołówkiem);
napis u dołu: sérigraphie (ołówkiem);
opis i oznaczenie egzemplarza l. d.: „Tub” 24/35 (ołówkiem)

Przebieg XXVII, 2013

akryl, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na krośnie: Jerzy Kałucki 2013,
na płótnie tytuł: "PRZEBIEG XXVII".

Verita, 1972

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na blejtramie: Jerzy Kałucki 1972
opisany na odwrocie: „VERITA”

Okno, 1994 r.

olej/płótno, 115,5 x 100,5 cm
sygnowany i darowany na blejtramie: ‘Jerzy Kałucki 1994’
opisany na odwrociu: 'OKNO'

Morze Śródziemne, 1994 r.

olej/płótno, 115,5 x 110,5 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'Jerzy Kałucki 1994'
opisany na odwrociu: ‘MORZE ŚRÓDZIEMNE’

Brzeg, 2018 r.

akryl na płótnie, 90 x 67 cm, sygn.

Prognose, 1999

serigrafia, papier; 80,3 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Kałucki 1999 (ołówkiem);
napis u dołu: serigraphié (ołówkiem);
opis i oznaczenie egzemplarza l. d.: „Prognose” 9/35 (ołówkiem)

Przebiegi XIX, 2012

akryl, płótno, 160 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: Jerzy Kałucki 2012, opisany na płótnie: PRZEBIEGI XIX
wystawiany:
- Jerzy Kałucki. Przebiegi, Galeria Starmach, Kraków, 5.03-30.04.2013
reprodukowany: Jerzy Kałucki. Przebiegi, [katalog wystawy indywidualnej], Galeria Starmach, Kraków 2013

Teofan, 1993 r.

serigrafia barwna/papier, 82 x 63 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Teofan" 19/35 sérigraphié J. Kałucki - 1993'

Tub, 1993 r.

serigrafia barwna, 55,5 x 48 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Tub" 26/35 sérigraphie J. Kałucki - 1993'

Bez tytułu, 1996 r.

tusz/papier, 67,5 x 48,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Kałucki 1996'

POZA PIERWSZYM, zeszyt 8/40, 1996 r.

technika mieszana/papier, folia, 21 x 30 cm
sygnowany oł. na ostatniej stronie oprawy od śr.: 8/40 Jerzy Kałucki
na licu okrągła pieczątka: KOLEKCJA ARTYSTÓW | MUZEUM ARTYSTÓW | GALERIA POTOCKA
na odwrocie pieczątka: GALERIA POTOCKA | KOLEKCJA ARTYSTÓW | MUZEUM ARTYSTÓW | MARIA ANNA POTOCKA | V - VI | 96

Przebiegi XXXIV, 2016 r.

akryl/płótno, 159,5 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu, na blejtramie: 'Jerzy Kałucki 2016'
opisany na odwrociu: 'PRZEBIEGI XXXIV'

Troll, 1997

serigrafia barwna, papier; 69 x 49 cm w świetle ramy;
sygn. i dat. p. d.: J. Kałucki 97 (ołówkiem);
tytuł i oznaczenie edycji l. d.: "Troll" 4/40 (ołówkiem);
napis u dołu: serigrafia (ołówkiem)

Luiza, 1998

akryl, płótno; 140 x 120 cm
sygnowany na odwrocie na krośnie: "Jerzy Kałucki 1998"; na płótnie śr. "Luiza"

Przebiegi XIX, 2012

akryl, płótno, 160 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu na blejtramie: Jerzy Kałucki 2012, opisany na płótnie: PRZEBIEGI XIX

/5
liczba obiektów: 96