1 zł
2 600 000 zł
/19

MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

Chodź, 1991/1992

olej, płótno; 136 x 180 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1991/1992 (w okręgu) / „Chodź” / 136 x 180 cm, olej

cena wywoławcza: Wykup abonament

Wyrób obuwia, 1995

olej, płótno; 106 x 153 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1995 (w okręgu) / „Wyrób obuwia” / 106 x 153 cm, olej

Barak, 1995

olej, płótno; 136 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1995 (w okręgu) / „Barak” / 136 x 150 cm, olej

NEMESIS NA MOLO W USTCE, 2014

tempera żółtkowa, płótno
135 x 160 cm
sygn. na odwr. na pł.: Jarosław | Modzelewski 2014 [w kółku] | „Nemesis na | molo w Ustce“ | 135 x 160 | tempera żółtkowa

DRZEWO NAD RZEKĄ, 2009 r.

tempera żółtkowa/płótno, 130 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski | „Drzewo nad rzeką” | temp. ż. | 130 x 150

Caritas - kurczątka, 1998 r.

tempera żółtkowa/płótno, 150 x 136 cm
sygnowani opisany na odwrociu: 'Jarosław | Modzelewski | "Caritas - kurczątka" | 150 x 136 temp.ż.'

Nitka prowadzi Maszę do Raju, 2013 r.

tempera żółtkowa/płótno, 170 x 230 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAROSŁAW | MODZELEWSKI | 2013 | "Nitka prowadzi | Maszę do Raju" | 170 x 220 temp. ż.'

Siłacz z zanikami pamięci, 1994

olej, płótno, 160 x 190 cm
sygn. na odwrocie: Jarosław Modzelewski "Siłacz z zanikami pamięci" olej 160 x 190 cm 1994

Zabawy na balkonie

inkografia/papier, 20 x 30 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: JModzelewski' oraz opisany ołówkiem l.d.: 6/100

Przejażdzka po Wiśle

inkografia/papier, 23 x 30 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: JModzelewski' oraz opisany ołówkiem l.d.: 6/100'

Płomień

ołówek/papier, 20,5 x 29,7 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'JModzelewski' i opisany p.g.: 'płomień'

Kobieta bez głowy, 1979 r.

węgiel, gwasz/papier, 30 x 41,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany śr.d.: 'Jarosław Modzelewski 1979 Выршец'

PRZECHODZIEŃ, 2000

tempera żółtkowa, płótno
136,5 x 160 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Jarosław Modzelewski | „Przechodzień“ | 136 x 160 | tempera ż.
obok w owalu: 2000 | PIERWSZY

Światło na szopie, 2003

tempera / płótno
60 × 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Jarosław | Modzelewski | 2003 | „Światło na | szopie” | temp. ż. | 60 × 60

Ktoś uwikłany w nierozwiązywalny problem żyje i pracuje, 1994

olej, płótno, 170 x 230 cm
opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1994 olej 170 x 230 „ KTOŚ UWIKŁANY W NIEROZWIĄZYWALNY PROBLEM ŻYJE I PRACUJE”

"Palacz", 2001 r.

tempera żółtkowa/płótno, 150 x 250 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jarosław / Modzelewski / "Palacz" / temp. ż. 150 x 250 / 2001'

"Stajnia", 1990 r.

olej/płótno, 136 x 170,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jarosław Modzelewski 1990 / "STAJNIA" / olej 136 x 170'
na odwrociu nalepka z międzynarodowej firmy transportowej

Płynie, 2019

karton, tempera żółtkowa, 37 x 29 cm

Kompozycja z wieszakiem

ołówek/papier, 29,5 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany p.d.: 'W oknie światło / zmierzchu od (nieczytelny) - ciemno niebieski / JModzelewski'

Szkic do obrazu "Przechodzień", 2000 r.

ołówek/papier, 40,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d. 'JModzelewski 2000'

/19
liczba obiektów: 369