1 zł
2 600 000 zł
/7

PAMUŁA Jan (ur. 1944, Spytkowice k. Wadowic - 2022)

Układ 9 d, 1990

grafika cyfrowa, papier; 54,5 x 40 cm ( świetle oprawy);
sygn. dat. i opisany u dołu: 1990-Układ 9 -A.P.- Jan Pamuła (ołówkiem).

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pole dyskretnych zmian barwnych, 2018/3c

druk cyfrowy, papier
80 x 80 cm
sygn. p.d.

Pole dyskretnych zmian barwnych, 2018/2d

druk cyfrowy, papier
80 x 80 cm
sygn. p.d.

Seria komputerowa I 2015/6, 2015

akryl, płótno,
60 x 60 cm,
sygnowany p.d.: "J.P. 2015"

"Kanon II", 1975 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm
opisany na odwrociu: 'KANON II JAN PAMUŁA / 1975'
na odwrociu papierowa nalepka z BWA Kraków oraz stempel Biennale Internationale d'Art de Menton

"Układ IX" , 1979 r.

serigrafia barwna/papier, 45 x 35,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '1979 - Układ IX - 2/5 + 15 Jan Pamuła'

Seria komputerowa I, 1990

akryl, płótno, 73 x 73 cm
sygn. p.d.: J. PAMUŁA 90
opisany na blejtramie: Kraków JAN PAMUŁA 1990 SERIA KOMPUTEROWA I

Kompozycja 1978, układ A (II)

akryl, płótno; 164x125 cm (w świetle oprawy), opisany i sygnowany na odwrocie: "JAN PAMUŁA 19/8 | UKŁAD A (II) | AKRYL"

*droit de suite

Seria komputerowa I, 1991 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: '1991 | J. PAMUŁA'
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie:
‘JAN PAMUŁA | SERIA KOMPUTEROWA I - 1991/II’
na odwrociu nalepka z I Jesiennego Salonu Plastyki

Image, 2015 r.

serigrafia, A.P., 70 x 100 cm, sygn.

W ELIPSIE, 1977

akryl, płótno, 134 × 95 cm
sygn. l. d.: J. PAMUŁA 77; na blejtramie:
JAN PAMUŁA |W ELIPSIE |1977

Obiekt geometryczny 2017/1, 2017

akryl, drewno
195x79x6,5 cm
sygnowany na odwrocie: "JAN PAMUŁA | OBIEKT GEOMETRYCZNY | 2017/1 | 2017"

Seria komputerowa I, 2013/2017 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN PAMUŁA | SERIA KOMPUTEROWA I | 2013-7'

bez tytułu

akwaforta / papier, 17,5 x 8 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

Dary (kompozycja w stylu renesansowym)

akwaforta / papier, 20,5 x 11 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

Image 2012/14dd, 2012

grafika cyfrowa
70 x 100 cm

sygnowana

Image 2015/2a, 2015

grafika cyfrowa
70 x 100 cm

sygnowana

Układ XXIV, 1987

Litografia barwna; wym.: 195 x 130 mm; sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła; odbitka 37/50.

Image 2015/2A

grafika A.P
107 x 70 cm

Image 2015/5

grafika A.P
107 x 70 cm

/7
liczba obiektów: 124