1 zł
2 600 000 zł
/11

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1993

olej, płótno, 130 x 190 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: LEON TARSEWICZ 1993 / WALIŁY 2/ 16-040 GRÓDEK / 130 x 170.

cena wywoławcza: Wykup abonament

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2018

akryl, płótno
50 x 50 cm
sygn. flamastrem na odwr. na płótnie: L. Tarasewicz 2018 | Acrylic on canvas | 50 X 50

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2017

akryl, płótno
50 x 50 cm
sygn. flamastrem na odwr. na płótnie g.: L. Tarasewicz 2017 | Acrylic on canvas | 50 X 50

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2019 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz | 2019 | acrylic on canvas | 50 x 50

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz | 2019 | acrylic on canvas | 90 x 90

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Czerwony, z cyklu: obrazy poziome

olej, płyta wielowarstwowa, 70 x 63 cm
Praca stanowi fragment instalacji powstałej w 2008 roku w Muzeum Narodowym we Wrocławiu.

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2016

akryl / płótno
100 × 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Leon Tarasewicz – 2016| 130×100 | acrylic on canvas

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Cztery pory dnia - poliptyk (kwadryptyk), 2015 r.

akryl/płótno, 190 x 520 cm; wymiary prac: 190 x 130 cm (x4)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu (na każdej z 4 części): 'Leon Tarasewicz 2015 | 520 x 190 (4 x 130 x 190) | Acryl on Canvas'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Kompozycja, 2018

akryl, płótno, 130 x 190 cm
sygn. na odwrocie: L.Tarasewicz 2018 / 130 x 190 / acrylic on canvas

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2018

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygn. na odwrocie: "L. Tarasewicz 2018/Acrylic on canvas/ 50 x 50"

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1984/2000

serigrafia, papier; 36 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: L.Tarasewicz 1984/2000 (ołówkiem), nakład: 15/30.

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Zestaw do kawy, 2005, Zakłady Porcelany Stołowej "Karolina" w Jaworzynie Śląskiej

porcelana malowana, w skład zestawu wchodzą: dzbanek (23,5 x 24,5 x 12,5 cm), mlecznik (9,5 x 12 x 8 cm), cukiernica (12,5 x 8,5 x 8,5 cm), cztery filiżanki (7,5 x 10 x 7,5 cm), cztery spodki (1,7 x 13 x 13 cm) oraz cztery talerzyki deserowe (2x 19 x 19 cm)
na spodzie każdego z elementów zestawu znak wytwórni oraz wypis: 'L. Tarasewicz | 2005'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Las, 2013

akryl, płótno, 130 × 170 cm
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2013 / 130 × 170 Acryl on canvas

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 1996

olej, płótno
65 x 65.5 cm
sygn. na odwrocie na płótnie l.g.: L. Tarasewicz 1996
powyżej: WKZ -5333/1B/96 | poz. 3, dalej nieczytelnie

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 2017
Acrylic on canvas 100 x 100

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1995 r.

olej/płótno, 190,5 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘L. Tarasewicz 1995’

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu , 2002 r.

serigrafia barwna/papier, 70 x 100 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'L. Tarasewicz 2002', opisany ołówkiem l.d.: '11/30'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu - tryptyk, 1998

olej, płótno; 50 x 50 cm (każdy);
sygn. i dat. na odwrocie (każdy): L. Tarasewicz 1998.

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2015

akryl, płótno
100 x 100 cm
sygn. na odwr. flamastrem l.g.: L. Tarasewicz 2015 | 100 x 100 | Acrylic on canvas

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2017

akryl, płótno
50 x 50 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: L Tarasewicz 2017 | 50 x 50 | Acrylic on canvas

/11
liczba obiektów: 216