1 zł
2 600 000 zł
/9

KIERZKOWSKI Bronisław (1924-1993)

Kompozycja, 1960

technika własna, papier; 20,4 x 21 cm;
sygn. p. d.: B. Kierzkowski;
Praca pochodzi z teki: Konfrontacje 1960; wydanej przez Galerię Krzywe Koło w Warszawie.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Relief 45, 1986

technika własna, gips, metal / papier, deska
71 × 48,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu śr.: 45 | KIERZKOWSKI | 1986

Kompozycja, ok. 1960

akwarela, gwasz, tusz / papier
21 × 21 cm
37 × 37 cm (w oprawie)
sygnowany p.d.: B. Kierzkowski

Kompozycja fakturowa Nr. 375, 1957 r.

technika własna/relief, 121 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'B.KIERZKOWSKI'
opisany na odwrociu: 'BRONISŁAW | KIERZKOWSKI | KOMP. FAKTUROWA | 372/57 R.'

Kompozycja, 1960

technika własna, gwasz, papier (fakturowany); 57,3 x 47,5 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: BRONISŁAW KIERZKOWSKI 1960;
na odwrocie:
- nalepka galeryjna z Nowego Jorku z opisem pracy: GALERIE CHALETTE / 1100MADISON AVE. NEW YORK 28, NY / NR. L 2177 / ARTIST: Bronislaw Kierzkowski / TITLE: Composition / MEDIUM: Gouache, 1960 / SIZE:

"Kompozycja fakturowa nr 434", 1960 r.

technika własna/relief, 81 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '75 x 62. / BRONISŁAW / KIERZKOWSKI / "KOMP. FAKTUROWA NR. 434" / 1960.'

"Kompozycja fakturowa nr 1", 1961 r.

olej, technika własna/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'BRONISŁAW / KIERZKOWSKI / WARSZAWA / 130 x 90 / NR. 1'
na odwrociu nalepka wystawowa z galerii Fibak & Program oraz stempel 'Kolekcja Fibak Monte Carlo'

Kompozycja abstrakcyjna KF 51, 1976

olej, tektura, 96 x 66 cm
sygn. na odwrocie: Kierzkowski /1976 /KF 51;
na blejtramie pieczątka: Kolekcja Fibak, Monte Carlo.
Obraz wystawiany i reprodukowany w katalogu: Sztuka współczesna z kolekcji Wojciecha Fibaka, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy, 23.06-26.08. 2018, s. 207.

Faktura nr 18, 1978

akryl, tektura, 100 x 70 cm;
opisany na odwrocie: Bronisław / KIERZKOWSKI
/ 1978 / 100 x 70 cm / "Faktura NR 18/78".

NR 41, 1985 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: B. Kierzkowski | 1985 | 41 [ w kółku ] | 80 x 80 |

Kompozycja fakturowa nr 241, 1959 r.

asamblaż, olej/relief, deska, gips, metal, 110 x 54 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BRONISŁAW KIERZKOWSKI | KOM. FAKTUROWA NR. 241/59'
na odwrociu papierowa nalepka oraz pieczęć: 'Kolekcja Fibak Monte Carlo'

Bez tytułu #1, 1958 r.

olej/płótno, 89,5 x 127 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'KIERZKOWSKI 58.'
na blejtramie numery inwentarzowe i nalepka z opisem pracy po angielsku

drzeworyt, papier; ed. 25/100
35x50,5 cm
sygnowany l.d. "KIERZKOWSKI", niżej "25/100"

olej, tektura, 96 × 66 cm
sygn. na odwrocie: Kierzkowski
|1976 |KF 51; na blejtramie pieczątka: Kolekcja Fibak, Monte Carlo

Kompozycja fakturowa, 1960

asamblaż, drewno, 93 x 61 cm
sygn. p.d.: B. KIERZKOWSKI 60
opisany na odwrocie: BRONISŁAW KIERZKOWSKI KOMP. FAKTUROWA GÓR.

Kompozycja nr 317, 1961 r.

olej/płótno, 133,5 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Kierz | 1967 r.'
opisany na odwrociu: 'BRONISŁAW | KIERZKOWSKI | WARSZAWA', na blejtramie tytuł: "COMPOSITION 317"
na blejtramie pieczęcie: 'Kolekcja Fibak | Monte Carlo'

Obiekt, 1973

technika własna, mieszana, drewno; ok. 82,2 x 102,5 x 14,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: KIERZKOWSKI 1973;
sygn. i dat. na odwrocie: KIERZKOWSKI / aalborg / 1973

Kompozycja, 1960

na odwrocie:

Kompozycja fakturowa

asamblaż/deska, blacha, 60 x 70 cm

Faktura nr 9/78, 1978 r.

akryl, kolaż/płyta pilśniowa, papier, 98,5 x 61 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bronisław | KIERZKOWSKI | 1978 | "FAKTURA NR 9/78" | 100 X 60 cm"

/9
liczba obiektów: 162