PRUSAK Wacław (1891 Włodawa - 1978 Pruszków)
olej, płótno, 40 x 49 cm,
sygn. i dat. p.d. : Wacław Prusak 1961
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, sklejka; 32 x 40 cm
Sygnowany p.d.: Wacław Prusak | 1949
Na odwrocie nalepka wystawy ZPAP w czerwcu 1949 z opisem pracy
FASADA KOŚCIOŁA W ROKITNIE, 1936
Olej, dykta; 33 x 41 cm
Sygnowany l.d.: Wacław Prusak
Na odwrocie opis autorski pracy i nalepka ZPAP
Olej, płótno; 31 x 44 cm
Sygnowany p.d.: Wacław Prusak
Na odwrocie nalepka ZPAP z opisem pracy
Olej, płótno; 42 x 49 cm
kredka/papier,
39 x 43,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Prusak Warszawa 1925`
Olej, deska; 32,7 x 39,4 cm
Sygnowany p. d.: Wacław Prusak 1939
Na odwrocie nalepka: Wacław Prusak. ZPAP 593 | Tytuł Wiatrak | Rozmiar 25 x 40 | Technika olej; na desce podpis Wacław Prusak | wiatrak | olejny 39 | 60 zł | 39,5 x 33 pd 54; na ramie ZM
olej, płótno; 39 x 49 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Wacł. Prusak | 1967
na odwrocie papierowa nalepka: Wacław PRUSAK No leg. ZPAP 693 | Tytuł Cisza nad stawem | Rozmiar 39 x 49 | Technika olej